Hakkımızda

Profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır.

Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 3 Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

Çağlar Halı Yıkama; değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak ülkesi için değer yaratan bir marka olacaktır.

Çağlar Halı Yıkama`nın misyonu; Halı Temizleme Hizmetleri`nin hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda:

  • Hızlı ve Kaliteli halı yıkama hizmetleri sunmak,
  • Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Makina Parkurunu, çağdaş teknolojilerin gelişmiş sistemleriyle donatmak,
  • Toplumu halı yıkama konusunda bilinçlendirmek,
  • Toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.


Tecrübeli ve güvenilir firmayız
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle birlikte işimizi en iyi şekilde nasıl yaparız diye sürekli kendimize soruyoruz.

An-ti bakteriyel ürünler kullanıyoruz
Yıkama ve temizleme işlemlerinde kullandığımız tüm ürünler kaliteli ve an-ti bakteriyel ürünlerdir.

Zamanında teslim
Teslim aldığımız halı veya koltuklarınızı söz verdiğimiz günde ve saatte teslim ediyoruz böylece sizleri mağdur etmiyoruz.

Uygun fiyat halı ve koltuk yıkama
Ürünlerinizi piyasanın altında fiyata yıkayarak bütçenize katkı sağlamaya ve kaliteyi ucuza almanıza yardımcı oluyoruz.

Copyright © 2019 www.caglarhaliyikama.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları nfteknoloji.com’a aittir. Şelale Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama Resmi Kuruluşudur.