Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında fiyatları ile en uygun halı yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile halı yıkama sektöründe aktif olarak 17 yıldır Büyükçekmece halı yıkama hizmeti veren Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermeden ilk günkü çalışma azmiyle çalışmaya devam etmektedir. Büyükçekmece Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerine memnuniyet sağlamış Büyükçekmece Halı Yıkama firmalarının önder isimlerinden biridir.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama hizmeti veren firmamız her zaman halı yıkama ve temizlik konusunda son derece titiz davranmış işini en iyi şekilde yapan ender firmalardan birisidir. İlk kurulduğu yıldan beri güçlü altyapısı ve güçlü hizmeti ile her zaman tercih edilen ve Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında sayılan bir firma olduk. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf ediyoruz. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, 2002 yılından beri müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor onların güvenini boşa çıkartmamak için çaba sarfediyoruz. Sizlerin halılarınızı bize güvenle teslim etmeniz bizim için çok değerli olmaktadır.

Halılarım Nasıl Yıkanıyor?

Halılarınız Büyükçekmece Halı Yıkama olarak en iyi şekilde yıkanmaktadır. Bildiğiniz üzere halılar 4-5 kişilik bir ailede senede iki defa yıkanma ihtiyacı duyar. Ancak bunlar sadece Çağlar Halı Yıkama`nın Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikasında yıkadığı halılar için geçerlidir. Pek çok firma halıları hemen yıkamak için kötü çalışır, kalitesiz malzeme ve kalitesiz halı yıkama makineleri kullanır. Ucuz fiyatlarla personel çalıştırır ve kötü bir hizmet sunar. Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak biz asla öyle değiliz.

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile biz piyasanın en iyi firması olarak halılarınıza gözümüz gibi bakıyoruz ve en iyi şekilde yıkayarak evinize kadar teslim ediyoruz. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkanmakta ve ilk aldığınız gün kadar temiz olmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız firmamıza geldiğinde ilk önce halı toz alma işlemine tabii tutulur. Bu alanda halılarınız içerisinde bulunan kötü toz saç kılı kir ne varsa dökülür böylelikle halınız kaba pisliği alınmış bir şekilde halı yıkama makinesine girer. Halı yıkama makinelerimiz piyasanın en kaliteli ve en seçkin firmalarından alınmış makinelerdir.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, makinelerimizi mutlaka özenle seçmekte ve siz müşterilerimizi memnun edebilmek adına en iyi firmalarla çalışmaktayız. Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece Halı Yıkama firmasına gelen halılar toz alma işleminden sonra yıkama makinesine girer, halılarınız makinede 30 dakika kadar yıkandıktan sonra makineden çıkarılır ve sıkma makinesine girer. Sıkma makinesinde halılarınızın fazla nemi ıslaklığı atılır. Ardından halılarınızı kurutma odalarına alırız. Büyükçekmece Halı Yıkama tesisimizdeki kurutma odalarında 2 saat kadar kuruma işlemi yapıldıktan sonra halılarınız tertemiz bir şekilde araçlarımıza bindirilerek evinize teslim edilir. Büyükçekmece Halı Yıkama servisi olarak bizler halınızı yıkadıktan sonra %100 memnuniyet garantisi veriyor ve memnun olmadığınız halılardan para almıyoruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama İhtiyaçlarınızda Bize Güvenebilirsiniz

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile Çağlar Halı Yıkama fabrikası olarak sektörde 17 yıldır aktif bir şekilde çalışmaktayız. Doğal olarak, Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız sahip olduğu tecrübe ile halılarınıza en iyi şekilde bakıyor ve  en iyi şekilde yıkıyoruz.  Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde müşterilerimizle iyi bir sevgi bağı kuruyor onlarla çok iyi şekilde çalışıyoruz. Memnun kalmamaları durumunda para iadesi veriyor asla sorun çıkarmıyoruz.

Halılarda Toz Alma İşlemi Nedir ?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, halılarınız frmamıza getirildiğinde ilk iş olarak toz çıkarma yaparız.

Toz Çıkarma işleminde alerjen bakteriler, saç kılı gibi pek çok pis tozlar halıdan arındırılır. Böylelikle, halınız size teslim edildiğinde gözle görünmeyen bakterlerle karşılaşmazsınız. Toz alma işlemi ile halınızın kaba pislikleri alınmış olur. Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız 17 yıllık bir firmadır bize sorunsuz güvenebilirsiniz.

Tecrübemiz Çok

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak sektörde tam 17 yılır tecrübeliyiz. Doğal olarak firmamız, yaptığı her işte tecrübesini kullanıyor ve yüksek katma değerli ürünler ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız her malzeme birinci sınıf malzeme olup asla kalitesi malzeme değildir. 2002 yılından beridir her zaman en kaliteli ekipler v ekipmanlar ile çalıştık sonuç olarak Büyükçekmecenin en çok tercih edilen Büyükçekmece Halı Yıkama firması olduk. Şu ana kadar tam 85.000 sipariş tamamladık ve 15.000 müşteri ile çalıştık. Bizi tercih eden müşterilerimiz hiçbir zaman en ufak bir pişmanlık dahi duymadılar.

Halılarını iyi yıkayamadığını veya halı yıkamaya vakti olmadığını düşünen pek çok birey halılarını halı yıkama firmalarına yıkatmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında pek çok firma sizi yanlış bir tercih sonucu hüsrana uğratabilir ve kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Piyasada çok fazla firma var anacak işini iyi yapan bir firmaya rastlamak çölde su aramak kadar zor. Büyükçekmece Halı Yıkama işleriniz için artık kapı kapı firma aramanıza gerek yok. Çağlar Halı Yıkama olarak bir teleş.fonunuz ile ayağınıza kadar geliyor tüm  halı yıkama işlerinizi çok kısa sürede halledebiliyoruz.  Siz memnun değilseniz biz de memnun değiliz Bu nedenle işimizi çok iyi yapıyor asla sizi pişman etmiyoruz. Eğer sizde Beylikdüzü Halı Yıkama firması arıyorsanız artık aramayın. Aradığınız firma biziz. Çağlar Halı Yıkama ile tüm Halı Yıkama işleriniz kolayca halledebiliyoruz.

Sağlıklı Kurutma Odalarımız

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkandıktan sonra sıkma işlemine tabi tutulur. Sıkma işlemi bitirince kurutma odalarına gönderilir. Her halı yıkama firmasının kurutma odaları vardır ancak  ne derece hijyenik olduğu meçhuldür. Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak biz son derece sağlıklı ve günde 3 kere yıkanan bir halı kurutma odasına sahibiz. Büyükçekmece Halı Yıkama tesisimizdeki kurutma odalarımız 300 watt gücünde 3 adet vantilatörle havalandırılmaktadır. Böylelikle ortamın nemli kalıp halılarınız bakteri bulaşması önlenmiş olur. Ancak pek çok halı yıkama firmasının kurutma odaları son derece pis hiç özenle hazırlanmamış odalara sahiptir. Sadece birkaç askıya sahip kötü bir düzene sahiptir. Çağlar Halı Yıkama olarak Kurutma odalarımız müşterilerimizin değerli halıları için özenle hazırlanmış ve güçlü fanlarla havalandırılmaktadır. Hergün 07.00-13.00-17.00`de kurutma ve yıkama odalarımız özenle temizlenir ve temizlik 20 dakika sürer. Temizlik boyunca odada halı bulunmaz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak biz her zaman tercih edilecek tek firmayız. Her zaman yapmış olduğumuz güçlü çalışmalar sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırmakta ve müşteri memnuniyetini her gün ön planda tutmaktayız.

Kar odaklı çalışmıyoruz sadece müşteri memnuniyeti. Eğer müşterimiz yaptığımız işten memnun kalmadıysa ki genelde olmaz. Bu durumda hiçbir şekilde kar odaklı düşünmeyip sadece müşteri odaklı çalışırız. Böylelikle müşterimiz memnun olana kadar Büyükçekmece Halı Yıkama servisimizle en iyi halı yıkama fabrikası olarak hizmet etmeye devam ederiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenmek için tam 24 saat boyunca hat başında beklemektedir. 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve anında siparişlerinizi geçebiilirisiniz.

Halılar yeteri kadar iyi yıkanmadığından sağlık için son derece zararlı maddeler içerebilmektedir. Biz her zaman bu olayın önüne geçmeye çalışırız. Alerjenik maddeler kullanmaz ve  bakterilerle savaşırken hep bitkisel özlü ilaçlar kullanırız.

Özel isteklere ve taleplere açığız her zaman da açık olduk. 2002`den bu yana hizmet vermiş olmanın getirdği tecrübe ile müşterimizin isteklerini anlıyor ve kolayca karşılık verebiliyoruz.

Halılarınız güvenle Büyükçekmece Halı Yıkama firmamıza emanet. Pahalı veya ucuz hiçbir önemi yok. Ucuz veya pahalı halı da olsa her halı özenle yıkanır en ufak bir zarar dahi görmez. Biz müşteri memnuniyetine işte böyle dikkat ederiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, her zaman uygun fiyatlar sunmaya çalıştık piyasadan her zaman daha iyi işler çıkartsak da hiçbir zaman piyasa fiyatının üstünde çalışmadık. Bizim için kar değil her zaman müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir.

Hakkımızda

Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama 2002`de kuruldu. Kurulduğu günden bu yana 85.000 başarılı teslimat gerçekleştirdi ve 15.000`den fazla müşteriyle çalıştı. O günden bu yana büyük hizmet aşkıyla çalışmaya devam etmektedir.

Gizlilik Politikamız

Büyükçekmecek Halı Yıkama olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin gizliliğine çok önem verdik. Hiçbir bilgisini reklam amaçlı satmadık ve hiçbir bilgisini üçüncül şahıslarla paylaşmadık.

Sık Sorulan Sorular

Halılarım Ne Şartlar Altında Yıkanıyor Hijyenik Misiniz?

Halılarınız kurulduğumuz tarihten bu yana en iyi şartlarda yıkanmaktadır. Hiçbir zaman himzet kalitemizden ödün vermeyen bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim temel amacımızdır. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak en iyi hizmeti sadece Çağlar Halı Yıkama`dan alabilirsiniz. Halılarınız bize teslim edilince ilk iş oalrak toz alma işlemi yaparız. Bu işlem ile birlikte halılarınız da toz kıl ne varsa anında temizlenir yok olur. Ondan sonra ise yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemiyle beraber halılarınız ilk günkü temizliğinde sıkma makinelerine ve ardından kurutma odalarına gönderilir. Halılarınızı teslim alınıp yıkanıp kurutulup teslim edilmesi en geç 3 gün sürmektedir.

Halıların Temizlenme Süresi Nedir?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, halılarınız ortalama 4 saat içinde yıkanmaktadır. İşlerin yoğunluğuna göre en geç 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Ancak işim acil derseniz halılarınız alındığı gün teslim edilir.

Halılarım Çok Kıymetli Zarar Görür Mü?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız her zaman en iyi şekilde yıkanmakta ve pahalı ucuz ayırt etmeden en iyi şekilde bakılmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama firmalarından pek çok firma halılarınıza gerektiği kadar iyi bakamamakta ve halılar ciddi anlamda zarar görmektedir. Bugüne kadar 800`ün üzerinde İran Halısı yıkadık. Halılar e ufak bir şekilde zarar görmemiştir. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz;

Sema Hanım

Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece halı yıkama servisi ile 5 yıldır çalışmaktayım. Zaten bir kere çalışınca başka firmalara gidemiyorsunuz. Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece`nin en iyi halı yıkama firması bence, halılarım tertemiz oldu, çok güzel kokuyor. Ayrıca gerçekten temiz olduğu için kokuyor. Diğer Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları gibi halıya parfümü bastıkları için değil. Çağlar Halı Yıkama firması ile sürekli çalışacağım sizin de çalışmanızı tavsiye ederim...

Ahmet Bey

Bugüne kadar eşimle beraber çok fazla halı yıkattık. Hiçbir firma Çağlar Halı Yıkama`nın yanından bile geçemedi. Hem fiyat uygun hem de süper temiz geliyor. Çağlar Halı Yıkama 6 ayda bir yıkama garantisi verse de senede bir defa yıkatıyoruz. Çünkü halı tertemiz geliyor. Siz de halılarınızı Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası gibi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız, Çağlar Halı Yıkama Fabrikası, Büyükçekmece Halı Yıkama servisini tek geçerim.

Pelin Hanım

5 çocuklu 7 kişilik bir aileyiz. Bu kadar kalabalık olunca halılar ister istemez kirleniyor. Her ay halılara 100 lira harcamaktan gerçekten bıktık. Artık en güzel şekilde halı yıkayan Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece Halı Yıkama servisine halılarımızı veriyor fazla masraftan kaçınıyoruz. Çok seviyoruz. Çağlar Halı Yıkama`yı tüm firmalara tek geçerim Büyükçekmece Halı Yıkama diyince aklıma Çağlar Halı Yıkama`dan başka bir şey gelmiyor.

Beylikdüzü`nde En İyi Halı Yıkama Fabrikası; Çağlar Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak 17 yıldır verdiğimiz hizmet kalitemiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman çekinmedik. Çağlar Halı Yıkama, Büyükçekmece Halı Yıkama servisi olarak tüm halılarınıza en az 6 ay temiz kalma garantisi veriyoruz.

 • 19 Mayıs Halı Yıkama
 • Ahmediye Halı Yıkama
 • Alkent 2000 Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Bahçelievler Halı Yıkama
 • Celaliye Halı Yıkama
 • Cumhurıyet Halı Yıkama
 • Çakmaklı Halı Yıkama
 • Dızdarıye Halı Yıkama
 • Ekinoba Halı Yıkama
 • Fatıh Halı Yıkama
 • Güzelce Halı Yıkama
 • Hürriyet Halı Yıkama
 • Kamiloba Halı Yıkama
 • Karaagaç Halı Yıkama
 • Kumburgaz Halı Yıkama
 • Mimaroba Halı Yıkama
 • Mimarsinan Halı Yıkama
 • Murat Çeşme Halı Yıkama
 • Pınartepe Halı Yıkama
 • Sinanoba Halı Yıkama
 • Türkoba Halı Yıkama
 • Ulus Halı Yıkama
 • Yenimahalle Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkamaBeylikdüzü halı yıkama; Çağlar Halı Yıkama Fabrikası.

Büyükçekmece halı yıkama firmamızı Twitter`da da takip edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

Copyright © 2024 www.caglarhaliyikama.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir. Beylikdüzü Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama Resmi Kuruluşudur.   0536 598 20 24