Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama, Avcılar`da profesyonel halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama bulunduğu sektördeki 17 yıllık tecrübe ile sevilen her zaman tercih sebebi olan Avcılar Halı Yıkama firmamız Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama servisi, sizlere 17 yıldır hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktadır. Çağlar Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama servisi ile Avcılar bölgesinde  hizmet kalitesinden bir gün olsun dahi taviz vermemiş müşteri memnuniyeti için çalışmış ve tek odağı müşteri memnuniyeti  olan bir firmadır.

Avcılar Halı Yıkama olarak, sektördeki 17 yıllık tecrübemiz ile kendini yeteri kadar kanıtlamış güçlü altyapı sistemleri sayesinde müşterilerine bağlı bulduğu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çabalıyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmamızda bulunan makinelerimiz yıllardır sektörün en kaliteli en pahalı makineleridir. Bizler işimize son derece önem verdiğimiz için makinelerimizin de en sağlam makineler olması gerekiyor. Halılarınızı aldıktan sonra halılarınıza kendi halımız gibi bakıyor ve en iyi hizmeti vetmek için çabalıyoruz. Halılarınız piyasanın en modern halılarıyla temizlenmekte olup en iyi şekilde kullanılarak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Avcılar Halı Yıkama tesisimizdeki makinelerimiz sektörün en tecrübeli ve en kaliteli makineleri olduğu için halılarınız her türlü toz böcek ve haşereden temizleniyor ve en iyi şekilde temizlenerek size teslimi sağlanıyor.

Avcılar halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama olarak,17 yıllık sektör tecrübemizi halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp teslim etmekte kullanıyoruz. Hizmetimizde müşteri kalitesinden asla ödün vermiyor karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde en iyi hieti sunmak için çalışıyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmamızı seçen müşterilerimizin bize halılarınz güvenle teslim etmesi ve bizimle çalışma istekleri işimizi her geçen gün geliştirmemize ve daha iyi hizmet sunmaya ve tamamen müşteri odaklı çalışmamaızı sağlıyor.

Avcılar Halı Yıkama Tesisimize Gelen Halılar Nasıl Yıkanır?

Avcılar Halı Yıkama olarak, halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp yine en iyi şekilde size teslim etmek bizim biricil görevimiz. Avcılar Halı Yıkama olarak halılarınızı senede en az 2 defa yıkatmanızı tavsiye ediyoruz tabi ki sadece halılarınızı biz yıkadıysak. Halılarınızı özenle yıkıyor ve senede en fazla 2 defa hatta bazen bir defa yıkatacak kada temiz kalmasını sağlıyoruz. Ancak Avcılar Halı Yıkama firmalarından bizi değil de başka bir firmayı tercih ederseniz takdir edersiniz ki bu konuda size herhangi bir güvence veremiyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında pek çok firma tamamen kar odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaktadırlar bunun sonucu olarak müşteri ve iş arasında olumlu bir bağ kurulamamakta ne halılar temizlenebilmekte ne de herhangi bir sağlıklı hizmet ilşkisi yürütülebilmekte. Avcılar Halı Yıkama olrak biz kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıyor ve size en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi bu konuya adıyoruz.

Pek çok  firma halıları teslim aldıktan sonra herhangi bir toz alma işlemine tabi tutmamakta ve halılarınızda tozlar kalabilmektedir. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak biz bu konunuz üstesinden gelerek halılarınızı teslim aldıktan sonra ilk iş olarak halılarınızı modern makinelerimizde tozunu alıyor ardından özenle yıkıyoruz. Yıkama işleminden sonra makineler sıkma odalarına gönderiliyor ve buradaki makinelerle halılar sıkılıyor. Halılar sıkıldıktan sonra tam olarak kurutma odalarına gönderilip 2 saat içerisinde kurutuluyor. Halılarınız en geç 4 saat içerisinde hem yıkanmış hem de kurulanmış oluyor.

Büyük Tecrübe

Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak bugüne kadar 85.000`den fazla işi teslim ettik. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında bizden sonra ki en  eski firma bile 9 yıllıktır. Biz tam 17 yıldır hizmet veriyor ve asla hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz.  17 yıllık tecrübemizi değerli halılarınızda kullanıyor ve ortaya bir şaheser çıkarmaya çalışıyoruz. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firması olarak kurulduğumuz günden bu yana en profesyonel ekipmanlar ve profeyonel personeller ile çalıştık. Hala da çalışmalarımız sürüyor. Biz sadece memnuniyet odaklıyız. Bu nedenle hizmet kalitemizden hiçbir zaman asla taviz vermyeceğiz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Avcılar Halı Yıkama olarak, bölgede işini en iyi yapan çok nadir firmalardan birisiyiz. Szilere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak Avcılar Halı Yıkama servisi olarak bizim temel amacımız. Bu temel amaca yönelik olarak sizlerle çalışmaktan büyük keyif ve zevk alıyoruz. Sizleri memnun edebilmek için en iyi şekilde  çalışıyor hizmet kalitemizden bir gün dahi olsa ödün vermiyoruz.

- Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında en iyi firmadır. Buna koşulsuz güvenebilirsiniz. Güvenmiyorsanız bölgedeki tüm Avcılar Halı Yıkama firmaları deneyin. Emin olun bizden başkasını beğenememiyeceksiniz.

- Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak kurulduğumuz günden beri en iyi ekiplerle en iyi malzemeler ve makinelerle çalıştık. Hep güleryüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Bunun sonucunda sizlere en iyi hizmeti verebildik.

- Avcılar Halı Yıkama olarak 24 saat boyunca çevrimiçi olan destek ekiplerimize talepleriniz bildirebilir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.

- İnsan sağlığını etkileyen kötü alerjenik etkiler içeren hiçbir maddeyi kullanmıyoruz. Sağlığınız önem veriyoruz.

- Hiçbir zaman kar odaklı olmadık hala da kar odaklı değiliz. Temel odağımız siz değerli müşterilerimizdir.

- Halılarınızı nasıl yıkadığımızı görebilmeniz için sizi Avcılar Halı Yıkama firmamıza davet ediyor ve çay ısmarlıyoruz.

- Halılarınız ile ilgili özel talep ve isteklerinize açığız ve her zaman dikkatli olmaya önem verdik.

- Sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktan çekinmiyoruz.

Biz Kimiz?

Çağlar Halı yıkama Avcılar Halı Yıkama firmamız 2002`de İstanbul`da açılarak hizmete girdi. Şuanda İstanbul`un avrupa yakasında pek çok bölgeye hizmet veriyoruz. 85.000`den fazla tamamlanmış siparişimiz ve 15.000`den fazla aktif müşterimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Avcılar Halı Yıkama olarak bölgenin en çok tercih edilen firmalarından birisiyiz. Ve işimizi hergün daha da profesyonelleştirmek için hizmet kalitemize ve müşteri portföyümüze son derece dikkatli davranıyoruz.

Gizlilik Politikamız

Çağlar Halı Yıkama olarak, Avcılar Halı Yıkama işimizde müşterilerimizin gizliliklerine son derece önem veriyor ve beklenmedik durumlara karşı güvenle bilgilerini saklıyoruz. Avcılar Halı Yıkama olarak bizi tercih eden müşterilerimizin ödeme bilgilerini telefon numaralarınız asla üçüncül şahıslarla paylaşmıyor güvenle saklıyoruz. Tüm bunlar gizlilik politikamız gereğidir. Gizlilik politikamıza önem veriyoruz.

Halılar Kaç Güne Yıkanır?

Avcılar Halı Yıkama  olarak halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor ve hep titiz davranıyoruz. Oluşacak herhangi bir aksilik için, para iade garantisi veriyoruz. Halılarınız teslim alındığı ilk gün firmamıza getirilir ve burada yıkanmaya başlar. Yoğunluk durumunda göre siparişiniz en geç 3 gün içerisinde teslim edilir. Biz yeterli  sayıda personel çalıştırdığımız için, hiçbir zaman bir aksilik çıkmaz. Halılarınızı saat 10`dan önce teslim almamız durumunda ertesi gün adresinize getirilir. 10`dan sonra teslim alınan halılar ise en geç 2 iş günü içerisinde Avcılar Halı Yıkama ücretsiz servis aracı ile adresinize teslim edilecektir.

Ne Zamandır Bu İşin İçerisindesiniz?

Çağlar Halı Yıkama olarak 2002 yılınan beri süregelen sektör tecrübemiz vardır. Sizler için çalışıyor ve sizlere himzet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama 2002`den beri ailenize ve sevdiklerinize güvenilir ve sağlıklı halı temizlemek için özenle çalışmaktadır.

Halılarım Yeterince Temiz Olacak Mı?

Avcılar Halı Yıkama firmamıza getirilen halılar her zaman en iyi şekilde yıkanıp teslim edilir. Güçlü makinelerimiz ve kullandığımız güçlü ekipmanlarla hiçbir zaman bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Halılarımı Ne Zaman Teslim Alırım?

Avcılar Halı Yıkama olarak saat 10.00`dan önce verilen siparişlerde halılarınız aynı gün alınır ve ertesi gün teslim edilir. Saat 10-18 arası alınan siparişlerde halılarınız ertesi gün alınır 2 iş günü sonunda teslim edilir. Avcılar Halı Yıkama olarak 18.00`den sonra alınan siparişlerinizde halılarınız en geç 3 gün içerisinde teslim edilecektir.

Bizden Memnun Kalan Müşterilerimiz;

Seda Hanım

Çağlar Halı Yıkama firmasını güvenle tavsiye ediyorum halılarım son derece titiz ve temiz bir şekilde yıkanmış ilk günden hiçbir fark gremedim. Halılarıma iyi baktıkları çin Çağlar Halı Yıkama`ya teşekkür ediyorum. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firmasını ilk kez kullandım gerçekten çok memnun kaldım, halının içerisinde dikkatli bakılmadıkça belli olmayan kirler vardı hepsi çıkmış çok memnun kaldım. Açıkçası Avcılar Halı Yıkama firmalarının hepsi ile çalıştım ama beni en çok memnun eden Çağlar Halı Yıkama oldu.  Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim sık sık kullanacağım teşekkür ediyorum.

Selin Hanım

Avcılar Halı Yıkama firmaları o kadar çok ki hangisine güvenip halılarınızı teslim edeceğiniz şaşırıyorsunuz. Benim 3 tane İran Halım vardı. Bilirsiniz İran halıları çok değerlidir. Bu halıları hiçbir zaman yıkatmadım çünkü tanesi yaklaşık 10,000 TL ediyor. Ardından Avcılar`da bir firma buldum ve bu firmaya halıyı verdim. Halım  yaklaşık 10m2 idi. İran halılarının metrekaresi en az bin TL`den başlıyor.

Halım yıkanmış temizlenmiş ve yaklaşık 1 hafta sonr bana geri teslim edildi. Halıyı teslim aldığımda bir tuhaflık gördüm halım eskiye nazaran daha da ufalmıştı. 2m2 halıyı adeta kesip öyle teslim etmişler. Kendilerine bunu bildirdiğimde hayır efendim öyle bir şey olamaz dediler. Ben de kanıtlayamadığım için halımın çalındığı ile kaldım. Uzun müddet bu halıları kendim yıkadım. Ondan sonra müşteri yorumlarını araştırırken Çağlar Halı Yıkamaya Avcılar Halı Yıkama firmasına denk geldim. Birkaç müşterisi teelfon numarası bırakmıştı onlara halılarımın durumunu anlattım. Çok pahalı olduğunu söyledim. Telefonda konuştuğum bayan da Çağlar Halı Yıkamaya 27 bin TL`lik halısını teslim etmiş ve en iyi şekilde halıyı teslim almıştı. Bunun üzerine ben de kendi halımı gönderdim. Halım 2 gün içerisinde bana teslim edildi. Özenle yıkanmış en ufak bir toz veya kir yoktu. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Eğer siz de Avcılar Halı Yıkama firması arıyorsanız kesinlikle Çağlar Halı Yıkamadan şaşmayın.

İrem Hanım

Selamlar herkese,Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama fabrikasını uzun süredir kullanıyorum güvenle tavsiye ediyorum. Halılarınız ilk günkü temizliğine ve ilk günkü ferahlığına ulaşıyor. Eskiden halımı yıkatırken çok tedbirli davranırdım acaba çocuğuma zarar verir mi halı diye? Çocuklarımın halılara alerjisi olduğu için yılda 4 kere halıları yıkatırdım. Artık yılda sadece 2 kere yıkatmam yeterli oluyor hepsi  Çağlar Halı yıkama sayesinde çok teşekkür ederim. Halılarınızı öğlen alıp 2 gün sonra teslim ediyorlar. Ben bu kadar hızlı çalışan hiçbir ekip görmedim. Hatta halılarımı en erken geri alma rekorum 6 gündü. Özellikle bayram zamanlarında kendileriyle hep çalışırım teşekkürler Çağlar Halı Yıkama

Doğukan Bey

Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında işini en iyi yapan firma Çağlar Halı Yıkama, kendileriyle geçen hafta çalışma fırsatım oldu. Benim hanım biraz pimpirikli olduğu için halıları en iyi şekilde temizlenmesini istiyor. Bugüne kadar pek çok firma denedik ama aralarında en iyisi Çağlar Halı Yıkama oldu. Eğer sizde Avcılar Halı Yıkama firmalarının en iyisini aramaya çalışıyorsanız bu konuda kesinikle Avcılar Halı Yıkama diyorum.

Avcılar Halı Yıkama Servis Güzergahlarımız:

  • Ambarlı Halı Yıkama
  • Cihangir Halı Yıkama
  • Denizköşkler Halı Yıkama
  • Firuzköy Halı Yıkama
  • Gümüşpala Halı Yıkama
  • Merkez Halı Yıkama
  • Mustafa Kemal Paşa Halı Yıkama
  • Tahtakale Halı Yıkama
  • Üniversite Halı Yıkama
  • Yeşilkent Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama servisi, Avcılar halı yıkama firmamızı Twitter`da da takip edin! Avcılar halı yıkama telefon:

0 212 422 32 32

0 212 689 99 99

0 536 598 20 24

Copyright © 2024 www.caglarhaliyikama.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir. Beylikdüzü Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama Resmi Kuruluşudur.   0536 598 20 24