Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama, Fiyatları İle Esenyurt`ta En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt Halı Yıkama, sektöründeki 17 yıllık tecrübe, Beylikdüzü halı yıkama firmaları dahilinde sevilen, tercih ve tavsiye edilen Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama firmamız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama, 17 yıldır tecrübesinden ve kalitesinden tek bir gün dahi olsa ödün vermeden çalışmış ve sizlerin güler yüzlü memnuniyet sayesinde Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında en popüler firma olmuştur.

Esenyurt Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz ile kendini inandırmış ve güçlü altyapımızla müşteriletimize en iyi hizmeti vermeyi taahüt ediyoruz. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızda en kaliteli modern makinelerimizle halılarınızı yıkıyor ve en iyi temizliği sunuyoruz. Halılarınızı Esenyurt Halı Yıkama ücretsiz servisi ile aldıktan sonra en iyi şekilde temziliyor ve ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Halılarıız tam otomatik modern makinelerimizle temizlenmekte ve bitkisel özlü malzemelerizle her türlü toz böcek haşereden halılarınızı arındırıyoruz. Halılarınız diğer Esenyurt Halı Yıkama firmaları karşısında çok daha iyi yıkanmakta ve bir temizlikten çok daha fazlasına sahip olmaktadır. Halılarınız modern ve kaliteli makinelerimizle en iyi şekilde temizlenmekte ve size teslim edilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama

İşimizi Çok Seviyoruz

Esenyurt Halı Yıkama, 17 yıldır temizlik ve hizmet ilkelerinden ödün vermeyen ve mevcut beklentilerin çok daha üzerinde hizmet verip müşterilere beklentilerinin çok daha fazlasını sunmaktadır. Hizmetlerimizde karşılık sevgi ve saygı çerçevisinde iş yapmak için titizliği ön plana alıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızı tercih eden müşterilerimizin bize halılarını özenle teslim etmesi ve bize sonsuz güven duyması bu işi kusursuzca yapmamızı sağlıyor.

Esenyurt Halı Yıkama, Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyor?

Esenyurt Halı Yıkama olarak, halılarınızı en az senede iki defa yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Tabi ki bu tavsiye Çağlar Halı Yıkama`nın temizlik garantisi ile oluyor. Farklı firmalarla çalışırsanız halılarınızı senede 4-5 defa yıkatmanız gerekebilir. Halı yıkama firmaları, kar odaklı çalıştıklarından halılarınızı iyi bir şekilde yıkayamamakta ve halılarınıza çok ciddi hasarlar verebilmektedir. Esenyurt Halı Yıkama olarak, biz halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor ve en ufak bir zarar dahi vermiyoruz.

Halılarınız modern makinelerimizle en iyi şekilde yıkanmakta, en ufak toz ve pislik kalmamaktadır. Bildiğiniz gibi Esenyurt Halı Yıkama adı ile pek çok halı yıkama firması halıları temziledikten sonra yoğun bir şekilde parfüm sıkışı gerçekleştirirler. Bu parfüm sıkma işlemi ile halı çok temiz kokar aslında asla temizlenmemiştir. Halı temiz koksa da acele ve elle yıkandığı için hiç bir zaman halılarınız iyi bir şekilde temizlenmiş olmayacak. Esenyurt Halı Yıkama tesisimizdeki 13 fırçalı halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor en ufak bir zarar dahi vermiyoruz. Üstüne yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Eğer halılarınızı temiz yıkamadığımızı düşünüyorsanız sizden en ufak bir ücret almadan yüzde yüz iade garantisi sunuyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama olarak, müşterilerimizin gizliliği ve bize karşı duydukları güven asla boşa  çıkarılmaz. Güven olmadan hiçbir işin özenle yapılacağına inanmayanlardanız. Esenyurt Halı Yıkama olarak, müşterilerimize bizden bekledikleri güveni sağlıyor ve en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin halılarının nasıl yıkandığını görmeleri için firmamızda bizzat ağırlıyor, ve misafir ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz bize emanet ettikleri halıların nasıl yıkandığını bizzat görmektedirler.

Tozları Alıyoruz

Esenyurt Halı Yıkama olarak, pek çok firmanın yaptığı gibi halıyı alıp  hemen makineye atmıyor önce toz makinelerimizde tozlarını alıyor ve daha sonra toz makinelerimiz içerisindeki saç kılı böcek ve haşere gibi zararlı ve temiz olmaan mikroorganizmalardan halınızı temizliyoruz. Halınızın tozu alındıktan sonra mikroorganizma makinemize atıyor ve burada gözle görünmeyen tüm bakterilerin ölmesini sağlıyoruz. Bakteri işleinden sonra halılarınız yıkama işlemine geçiyor. Yıkama işlemi ile birlikte halınız ilk aldığınız gün kadar temiz ve güzel kokuyor. Halılarınz iyice yıkandıktan sonra Esenyurt Halı Yıkama olarak, halılarınızı sıkma makinelerimize koyuyoruz. Bu bölümde ıslak halılarınızın içindeki sular çekiliyor  tamamen hafif nemli haline geliyor. Ardından kurutma odalarına halılarınızı alarak halılarınızın kurutulmasını sağlıyoruz. Burada yaklaşık 1 saat içinde halılarınız tamamen kurumuş oluyor. Sonuç olarak Esenyurt Halı Yıkama olarak, toz alma mikroorganizma filtresi,yıkama ve kurutma işleminden sonra halılarınız hazır hale getiriliyor.Bu işlem toplam 2-3 saat sürüyor.

17 Yıllık Büyük Tecrübe

Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama servisi olarak 17 yıllık tecrübemizi yaptığımız işlerde en iyi şekilde kullanıyor ve bunu işimize en iyi şekilde yansıtıyoruz. Kaliteli melzemeler kullanıyor. Profesyonel personellerle çalışıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızda yıkama personellerimize ek olarak kalite kontrol ekibimiz bulunmaktadır. Halıların yeterince temiz olduğuna emin olmadan halıları evinize getirmiyoruz. Halılarınız gününde alınıp en geç 2 gün sonra evinize getiliyor. Asla sorumluluklarımızı yerine getirmekte zorlanmıyor ve çekinmiyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama olarak sektörde pek çok firma halı yıkama alanında hizmet vermekte ancak çoğu işi düzgün yapamadığından müşterilerimizin halıları mahvetmektedirler. Biz Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama olarak asla ve asla kaliteli makine ve malzeme kullanmktan çekinmez zarar etmek pahasına size en iyi hizmeti sunarız. Çağlar Halı Yıkama size en iyi hizmeti sunmaktan ve en iyi en uygun fiyatları sunmaktan asla çekinmez. Sağlık şartlarından dolayı pek çok firma halıyı el ile yıkamakta ve bu da halıların yeteri kadar temizlenmemesine ve halı yıkayan personelin varsa sağlık sorunlarının halıya geçmesine halıdan da size bulaşmasına neden olmaktadır. Ancak Esenyurt Halı Yıkama olarak biz asla böyle kötü bir hizmet sunmaz size en iyi hizmeti vermek için çabalarız. Her geçen gün kendini geliştiren bir firma olduğumuz için biza yapılan her yorumda bir öekinden çok daha iyi olmaktadır.

Neden Sizi Tercih Edelim?

Esenyurt Halı Yıkama olarak, biz işini en iyi yapan nadir firmalardan biriyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim temel amacımızdır. Bu yüzden sizlerle çalışmaktann büyük mutluluk duyuyor ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak için büyük çaba sarfediyoruz.

- Bugüne kadar halı yıkama ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun Çağlar Halı Yıkama size en iyi hizmeti sunacak.

- Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama olarak profesyonel ekiplerle çalışıyor profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz.

- Esenyurt Halı Yıkama olarak 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Müşteri Hizmetleri personelimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

-İnsan sağlığını olumsuz etkileyen hiç bir ürünü kullanmamaktayız.

- Kar odaklı değiliz müşteri memnuniyeti odaklıyız.

- Yıkama işlemini görebilmeniz adına firmamıza davet ediyoruz.

-Özel isteklere karşı açığız halınızı en hasas şekilde yıkamak için büyük çaba sarf etmekteyiz.

- Müşterilerimize en içten derin bir saygı duyuyoruz.

- Güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Hakkımızda

Çağlar Halı Yıkama olarak firmamız 2002 yılından beri aktif ve faal bir şekilde hizmet vermektedir. Bugüne kadar 85.000`den fazla halı yıkadık. 15.000`den fazla müşteriyle çalıştık Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında birinciyiz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Gizlilik Politikamız

Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama servisi olarak müşteri gizliliğine son derece önem veriyor asla istemediği bir durumla karşılaşmasına neden olmuyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında bizi tercih etmeniz durumunda ödeme bilgileriniz telefon numaranız asla üçüncül kişilerle paylaşılmaz. Bu bizim gizlilik politikamızın gereğidir.

Halılar Kaç Günde Yıkanıyor?

Esenyurt halı yıkama olarak halılarınızı en iyi ve en titiz şekilde yıkıyor ve en  iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Halılarınız teslim alınan ilk gün yıkanmaya başlar. Yoğunluk durumuna göre halılarınız ertesi gün yıkamaya alınabilir ve ertesi gün teslim edilir. Esenyurt Halı Yıkama olarak halılarınızı en geç 2 gün içerisinde teslim ederek asla sizi mahcup etmiyoruz. Dilerseniz halılarımın acil yetişmesi lazım demeniz durumunda acil acil hizmeti kullanarak halılarınız alındığı gün teslim edilmesini sağlyabilirsiniz. Bunun için en geç 09.00 saatine kadar talep yapmalısınız.

Ne Zamandır Bu İşi Yapıyorsunuz?

Çağlar Halı Yıkama olarak 2002 yılından beri bölgenin tercih edilen tek firmasıyız. Esenyurt Halı Yıkama servisi ile 2002 yılından beri ailenize size ve sevdiklerinize sağlıklı halı ulaştırmayı hedef haline getirdik.

Halılarım Temiz Yıkanıyor Mu ?

2002 yılından beri halılarınız en iyi şekilde yıkanıp en temiz şekilde size ulaştırılmaktadır. Halılarınızın temiz bir şekilde yıkandığına canı gönülden inanabilirsiniz.

Halılar Ne Zaman Teslim Edilir?

Halılarınız bizi telefon ile arayıp ne zaman talep geçtiğinize bağlı olarak teslimi yapılmaktadır. Esenyurt Halı Yıkama olarak saat 10.00`a kadar alınan talepler ertesi gün teslim edilir. Acil Acil hizmeti ile saat 09.00`a kadar alınan talepler ile halınız aynı gün teslim edilir. Saat 10-18 arası alınan taleplerde halınız 2 gün sonra 18.00`den sonra alınan taleplerde 3 gün sonra teslim edilir.

Hizmetimizden Memnun Kalan Müşterilerimizin Yorumları

Esma Hanım

Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama firmasını seçtim. Gerçekten işlerini en iyi şekilde yapıyorlar diyebilirim. Kendileriyle neredeyse 1 yıldır çalışıyorum. 1 yıl için sadece iki defa halımı yıkattım. Halılarım çok çok iyi şekilde yıkanıyor tertemiz bir şekilde bana ulaşıyor. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama firmasını tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Herkesin kullanmasını öneririm. Yaklaşık 1 ay önce kurban bayramı nedeniyle halılarımın acil yıkanması gerektiğini saat 08.32`de telefon açarak söyledim. Saat 10.20 sularında evime gelerek halılarımı aldılar. 4 parça halıyı 10.20`de teslim aldılar ve akşam 20.40 sularında teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve müteşşekir olduğumu bildirmek istiyorum. Umarım herkes Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama firmasını tercih ederek,iyi bir karar vermiş olur.

Gülnür Hanım

Merhaba herkese, Esenyurt Halı Yıkama firmaları o kadar fazla ki hangisini tercih edeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bugüne kadar en az 10 firma ile çalıştım. En memnun kaldığım firma Çağlar Halı Yıkama oldu. Kendileriyle sürekli çalışacağıma eminim. Esenyurt Halı Yıkama fabrikasının nasıl çalıştıklarını görmek için firmalarına gittim. Gerçekten kaliteli ekipmanlar kullanıyorlar. Çalışan personeller en iyi şekilde çalışıp en iyi hizmeti veriyorlar. Kaliteli personellerle çalıştıktları personellerin kullandıkları eldiven ve ekipmanlardan belli oluyor. Yaklaşık 2 hafta önce kendilerine tanesi 1.000 TL`den daha pahalı olan 3 tane halı gönderdim. Halılarım inanırmısınız çok temiz çok kaliteli bir şekilde geldi. Hatta hiç abartmıyorum. Halılar geldiğinde bu benim halım değil dedim. Personel de biz halınızı böyle güzl yıkıyoruz diyerek güldü. Esenyurt Halı Yıkama sahibine gerçekten çok teşekkür ederim. Kendileriyle sürekli olarak çalışmaya devam edeceğim.

Esenyurt Halı Yıkama firmalarından Çağlar Halı Yıkama olarak, sizlere güvenli temiz aieniz ve kendiniz için sağlıklı halılar teslim ediyoruz. Alerji yapmayan hijyenik temizlik malzemelerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama bu konuda tüm sorumluluğu üzerine alır eğer iyi bir hizmet bekliyorsanız, bizden başka kesinlikle alternatifiniz yok. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama size profesyonel hizmet vermek için aramalarınızı bekliyor.

Esenyurt Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 • Akçaburgaz Halı Yıkama
 • Ardıçlı Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Esenkent Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Güzelyurt Halı Yıkama
 • İncirtepe Halı Yıkama
 • İnönü Halı Yıkama
 • İstiklal Halı Yıkama
 • Mehterçeşme Halı Yıkama
 • Merkez Halı Yıkama
 • Namık Kemal Halı Yıkama
 • Örnek Halı Yıkama
 • Pınar Halı Yıkama
 • Saadetdere Halı Yıkama
 • Sanayi Halı Yıkama
 • Talatpaşa Halı Yıkama
 • Yenikent Halı Yıkama
 • Yeşilkent Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü halı yıkama servisi, Esenyurt halı yıkama ve Çağlar Halı Yıkama Fabrikası Twitter

Copyright © 2024 www.caglarhaliyikama.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir. Beylikdüzü Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama Resmi Kuruluşudur.   0536 598 20 24