Beylikdüzü Yatak Yıkama

Beylikdüzü Yatak Yıkama Şirketleri İçinde En Uygun Fiyat!

Beylikdüzü yatak yıkama servisi olarak, yerinde, yani evde yatak yıkama hizmeti de sunmaktayız. Yatağınızı eve getirdiğiniz anda genellikle temiz ve güzel kokmaktadır. Zamanla, üzerindeki çarşafı değiştirirsiniz ve tekrar tekrar yıkayarak değiştirmeye devam edersiniz. Ancak yatak kalır. Bu süre zarfında yatak, neredeyse çarşafınız kadar kir ve toz biriktirir. Bunun önüne geçmenin tek yolu da Beylikdüzü yatak yıkama servisi gibi profesyonel firmadan yatak yıkama konusunda destek almaktır. Beylikdüzü yatak yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü yatak yıkama

Evet, yatağınız evinizdeki en hijyenik eşyalardan biri olarak kabul edilir, iki milyona kadar canlı toz akarı ve dışkılarını, ayrıca küfleri, ölü cildi, kurutulmuş vücut sıvısını, bakterileri ve hatta ölü cildi barındırır. Ev kazaları sonucu dökülen döküntülerden, küçük çocuğunuzun ıslatması muhtemel yatağa, ya da evcil hayvanınızın odanıza gidip yatağınızda oynamaya kadar, birkaç lekeden, kirden ve bakteri kaynağından daha fazlası vardır. Sonunda, kirlenir ve hijyen temizlenmeleri gerekir.

Pis kokan ya da lekeli bir yatak döşenmesi görüntüsü ile sizi rahatsız edebilir ama bundan çok daha önemlisi, yatağınızdaki bakteri ve kir, egzama, astım ve diğer bazı alerjilerin semptomlarını ağırlaştırabilir veya tetikleyebilir. Kirli bir yatak, alerjik hastalıkları olanlar için iyi gelmemektedir.

Beylikdüzü Yatak Yıkama İle Yerinde Ve Ekonomik Yatak Temizleme

En son ne zaman yatağınızı yıkattınız? Kirli yatağınızı yeni yıkanmış çarşafların üzerine katmanlarla örtmeye mi çalışıyorsunuz? oysa ki Beylikdüzü yatak yıkama olarak sizi bu dertten çok uygun Beylikdüzü yatak yıkama fiyatları ile kısa sürede kurtarabiliriz. Beylikdüzü yatak yıkama firmamız tarafından uygulanan profesyonel yatak yıkama hizmeti ile yatağınızı yeni görünümüne kavuşturuyoruz. Yatağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve onu eski temiz ve hijyenik durumuna getirme konusunda Beylikdüzü yatak yıkama olarak garanti veriyoruz. Yatağının temiz, hijyenik ve taze olmasını isteyenlere profesyonel yatak temizliği ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Beylikdüzü yatak yıkama firmamızdaki uzman profesyonellerimiz, yatak ve şiltelerinizden lekeleri etkili bir şekilde temizler, kokuları ve lekeleri giderir. Beylikdüzü yatak yıkama firmamızın yapacağı kapsamlı temizleme işlemi ile yatağınızın ilk günkü haline döndüğünü ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır olduğunu göreceksiniz. Yatağınızın rahatlamanız ve gençleşmeniz için uygun bir yer olduğunu unutmamanız gerekiyor. Beylikdüzü yatak yıkama firmamızı arayıp sizin müsaitlik durumunuza göre bir yatak yıkama hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü yatak yıkama ile sağlığınıza yatırım yapın, sağlıklı bir uykunun tadını çıkarın. Ayrıca düzenli yatak temizliği, yatağınızın ömrünü uzatma avantajına sahiptir, böylece yatağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Beylikdüzü yatak yıkama telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz. Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir. Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar. Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek. Bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz. Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor. Fakat, gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar. Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar. Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner. Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.

Maytlar ve Dışkıları Bize Zarar Verir Mi?

Bunun cevabı kişiden kişiye değişir. Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar. Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır. Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır. Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz. Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder. Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur. Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Beylikdüzü yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Beylikdüzü yatak yıkama firması gbüvencesi ile evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile Beylikdüzü yatak yıkama hizmetini size en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır. Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası kalitesi ve güvencesi ile Beylikdüzü`nde en iyi hizmeti en ucuz fiyatları ile sunuyoruz.

Beylikdüzü yatak yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü yatak yıkama Facebook

Copyright © 2024 www.caglarhaliyikama.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir. Beylikdüzü Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama Resmi Kuruluşudur.   0536 598 20 24