Beylikdüzü Çağlar Halı Yıkama Fabrikası Beylikdüzü Çağlar Halı Yıkama, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece ve Yakuplu halı, koltuk, stor-zebra perde, yatak ve yorgan yıkama fabrikası. https://www.caglarhaliyikama.com/ tr Halı Yıkama https://www.caglarhaliyikama.com/ Beylikdüzü Çağlar Halı Yıkama Fabrikası Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?https://www.caglarhaliyikama.com/hali-alirken-nelere-dikkat-edilmeli.htmlHalı alırken nelere dikkat edilmeli? kaliteli halı nasıl anlaşılır,yün,polipropilen halı alerji yapar mı, bambu, pamuk teflon halı kullanışlı mı? ...

Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı alırken nelere dikkat edilmeli sorununa yanıt arayanlar için, Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak bir liste hazırladık. Günümüzün en popüler zemin kaplama malzemelerinden biri olan halının çok çeşitli özellikleri olan bir ürün olması nedeniyle tüketicilerin seçim aşamasında dikkat etmesi gereken bir takım konular vardır. Bu konuları bilmek ve bu bilgileri seçim esnasında kullanmak, çok daha doğru tercihlerde bulunmanıza yardımcı olacaktır. İşte Beylikdüzü halı yıkama farkı ile Halı alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabı:

Maliyet

Halı alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtına geçmeden önce halı seçiminde anahtar öğelerden biri de ekonomik olanaklardır. Tüketicinin isteklerine ve bu konu için ayırmış olduğu bütçesine göre birçok seçenek ve fiyat aralığı bulunmaktadır. Önemli olan halıyı ne kadar süre kullanmak istediğinizdir.

Kaliteli bir halı aldığınızda, ödediğiniz fiyat ne kadar yüksek olursa olsun karşılığını uzun yıllar boyunca alabilirsiniz. Bu nedenle özellikle yoğun trafiğe maruz kalan bölgeler için alabileceğiniz en iyi halıyı almanız uzun vadede kâra geçmenizi sağlayacaktır.

Halının fiyatını belirleyen öğelerin en başında kullanılan ipliğin özellikleri gelir. Üretim ve tasarım özellikleri de halının fiyatında etkisi olan konulardır.

Yeni Bir Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli: Halı Kullanım Alanı

Halı alırken nelere dikkat edilmeli diye daraştırma yaparken, kendinize uygun bir halı almadan önce sormanız gereken bir takım anahtar sorular vardır. Bunların başında halının hangi odada kullanılmak üzere alındığı gelmektedir.

Salon, koridor ve antre gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en dayanıklı halıyı almak önemlidir.

Genç odalarında, oturma odalarında, mutfakta, bebek odalarında, ve alerjisi olan kişilerin odalarında ise leke tutmayan ve havları uçuşmayan halılar tercih edilmelidir. Yeni bir halı alındığında üzerindeki yeni kokusunun ve tüylerinin gitmesi için Beylikdüzü halı yıkama firmamızda ön yıkama yapılmaktadır.

]]>
Halıya Damlayan Mum Lekesi Nasıl Çıkar?https://www.caglarhaliyikama.com/haliya-damlayan-mum-lekesi-nasil-cikar.htmlHalıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar? Beylikdüzü halı yıkama ile halıdaki mum lekesinden kurtulun. ...

Halıya Damlayan Mum Lekesi Nasıl Çıkar Sorusuna Yanıt Arayanlar İçin İşte Püf Noktaları...

Halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar şeklindeki soruya yanıt arayanlar için, Beylikdüzü halı yıkama ustalarımızın en deneyimleri doğrultusunda derlediğimiz en basit şekliyle halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar gibi soruların yanıtını arayanlar için işte; halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtı:

Panik yapmanıza gerek yok. Damlayan mumu halı ve diğer yüzeylerden çıkarmanın çok kolay ve hızlı bir yolu var. İhtiyacınız olan tek şey kağıt havlu ve bir adet ütü. Halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar gibi soruların cevabını arayanların en iyi sonucu alması için emiş gücü yüksek bir kağıt havlu kullanmanızı tavsiye ederiz. Ütünün ısısıyla renkler halının üzerine çıkabileceğinden yalnızca beyaz kağıt havlu kullanın. Bu işleme başlamadan önce, halının üzerindeki katı mum kalıntılarını elinizle veya bir fırça ile alın. Dikkatli davranın ve fırçalarken halının tüylerini kaldırmamaya özen gösterin.

Bu günlerde herkes mumları çok seviyor, evine 3-5 tane alıyor veya arkadaşının evine hediye getiriyor. Mum dedik ama bunlar başka mum. Elektrik kesildiğinde bir çırpıda aşağıdaki bakkaldan alınan beyaz, tebeşir kalınlığındaki kişiliksiz mumlardan bahsetmiyoruz. Benim bahsettiğimiz mumlar şu büyük mağazalarda, ev aksesuarı satan dükkanlarda veya İstiklal Caddesi’ndeki pasajlarda satılan renk renk, boy boy ve kokulu mumlar. İster romantik bir atmosfer için ister ortama güzel bir koku vermek için olsun, mumlar evinize farklı bir hava verir ama her güzelin bir kusuru olduğu gibi, mumların da sizi deli eden bir özelliği var. Mumu yaktığınız zaman erimeye başlar. “Erimeyen mum istiyoruz” kampanyası başlatmak için özellikle ev hanımlarının çok geçerli nedenleri var. Bu rengarenk ve kokulu mumlar eğer altına bir tabak koymazsanız durduğu yere kalıcı bir imza atıyor. Evin çeşitli yerlerine koyduğunuz mumlar eşliğinde yediğiniz akşam yemeğinin ardından mumun kendi büyüklüğü kadar halınızın üzerinde bıraktığı bir leke çok can sıkıcı olabilir.

Halıya Damlayan Mum Lekesi Nasıl Çıkar? işte Beylikdüzü Halı Yıkama Farkı İle Püf Noktası:

İşte halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar gibi sorulara cevap arayanların imdadına yetişecek olan halıya damlayan mum lekesini çıkarmanın püf noktaları:

1. Ütüyü fişe takın ve mümkün olan en düşük ısıya ayarlayın.

2. Ütü kızdıktan sonra, kağıt havluyu alın ve mum lekesinin üzerine koyun. Ütüyü hafifçe kağıt havlunun üzerinde gezdirin. Mum lekesi akışkan hale gelecek ve kağıt havlu onu emecektir. Ütünün ısısını orta seviyeden yukarıya çıkarmayın yoksa halının içindeki sentetik ipliklere zarar verebilirsiniz. Bazı özel halılar için, ütüyü daha fazla bastırmanız gerekebilir. Berberi halılarına özellikle dikkat edin ve iplik veya ilmikleri çekmeyin. İlmikleri çekmeniz bir kaçığa neden olabilir ve bu “kaçık” halının boyunca devam edebilir.

3. Tüm mum kalıntısı emilene kadar ütü ve kağıt havlu ile çalışmaya devam edin. Mumun emildiği bölge nemlenebileceğinden kağıt havluyu birçok kez döndürmeniz gerekebilir. Eğer söz konusu büyük bir lekeyse, birden fazla kağıt havluya ihtiyacınız olabilir. Halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtındaki anahtar kelime sabır çünkü bu işlem biraz zamanınızı alabilir.

Bu yöntem etkili olmalı. Halıya damlayan mum sonrasında inatçı lekelerle karşılaşılması durumunda, elinizden geldiğince halıdaki tüm mum kalıntısını kağıt havluya emdirdiğiniz bir noktada halının üzerinde hala tortu olduğunu görebilirsiniz. Kalanını da elinizden geldiğince nazik bir şekilde elinizle almaya çalışın. Lekenin üzerine biraz buz koyup erimiş mumun tekrar sertleşmesini sağlamak işe yarayabilir. Bu noktada da tedbirli olmakta fayda var çünkü bazı boyalar üzerine su uygulandığında solabilir.

Eğer halıya damlayan mum lekesi nasıl çıkar yanıtımızdaki tüm işlemleri uygulayıp halınızın üzerinde hala mum kalıntısı varsa, İstanbul Beylikdüzü`nde yer alan Çağlar Halı Yıkama güvencesi ve kalitesi ile halı yıkama hizmeti sunan Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Beylikdüzü Halı Yıkama Telefon: 0 212 422 32 32

]]>
Beylikdüzü Halı Yıkama Kurumsal Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-hali-yikama-kurumsal-hali-yikama.htmlBeylikdüzü Halı Yıkama, Çağlar Halı Yıkama ile iş yeri, ofis halısı yıkama hizmeti ile Beylikdüzü`nde kurumsal halı yıkama. ...

Beylikdüzü Halı Yıkama İle Kurumsal Halı Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü halı yıkama şirketi olarak, halınızı tüm yıl boyunca temiz tutmanın zor hatta neredeyse imkansız olabileceğini biliyoruz. Son yıllardaki ekonomik durumları da göz önünde bulundurarak, Beylikdüzü halı yıkama fiyatları ile alakalı kurumsal halı yıkama ve bireysel halı yıkama fiyatları ile ilgili bir düzenleme yaptık.

Yeni bir halı alındıktan sonra ya da yıkandıktan sonra doğal olarak kirlenmeye başlar. Yıllar geçtikçe halınız, pis görünmesine neden olan kirleri, mikropları ve diğer katmanlarını üzerinde toplar. Eski lekelerden, dışarıdan gelen kirden, evcil hayvan tüylerinden ve hatta deri hücrelerindendökülen kalıntıların hepsi, halınızın diplerine yerleşir. Bu birikimi ortadan kaldırmak ve gerçekten temiz bir halı hissi yaşamak için, Beylikdüzü halı yıkama firmamıza arzu ettiğiniz an ulaşabilirsiniz. Halı yıkama teknolojilerini yakından takip eden Beylikdüzü halı yıkama; Çağlar Halı Yıkama fabrikası, halınızı yenilemek için gereken bilgi, beceri ve donanımların tümüne sahip, Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen bir halı yıkama fabrikasıdır.

Beylikdüzü halı yıkama başta olmak üzere, Avcılar halı yıkama, Esenyurt halı yıkama ve Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimizde 2019 yılı sonbaharına özel yeni bir fiyat düzenlemesi yaptık. Yıllardır her türlü temizlik ihtiyaçlarını Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan tedarik eden ve Beylikdüzü halı yıkama tavsiye olarak bizden çok sık söz eden değerli Beylikdüzü sakinlerine çok özel Beylikdüzü halı yıkama fiyatları ile sonbahar kampanyamızı başlatmış bulunmaktayız.

Beylikdüzü halı yıkama firmamızda halınıza yapılan özel müdahalelerde her türlü halı modelleri üzerindeki zor ve inatçı lekelerin çıkarma işlemleri de dahil profesyonel olarak temizlik hizmeti sağlıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikasında yıkanan halılarınızı diğer Beylikdüzü halı yıkama firmalarına oranla çok daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama; İş Yerleri ve Ticari Alanlarda Kurumsal Halı Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan kurumsal halı yıkama hizmeti alarak, şirketinizin temizlik giderlerini minimuma indirebilesiniz. Beylikdüzü halı yıkama ile iş yerinizdeki antik halı, makine halısı, kilim, yolluk, stor perde, zebra perde ve koltuk yıkama ihtiyaçlarınızın en uygun fiyatları ile üstelik en iyi işçilik garantisi ile sağlanması için Beylikdüzü halı yıkama firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Pazarlama görevlimiz iş yerinde size halı yıkama detayları ile ilgili tüm bilgileri paylaşmak için sizi bir ziyaret gerçekleştirecektir. Kurumsal halı yıkama hizmetlerimiz ise şu şekildedir: yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve yerinde halıfleks temizliğinden oluşmaktadır.

Ofis alanlarınızın halı yıkama işlemi ve diğer gereksinimleriniz için bugün Beylikdüzü halı yıkama firmamızla iletişime geçin! Çağlar Halı Yıkama fabrikası güvencesi ile Beylikdüzü halı yıkama firmamız, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece`de size rekabetçi fiyatlarla, yüksek kaliteli halı yıkama hizmeti sunmayı amaçlıyor. Ücretsiz fiyat teklifi ve diğer tüm sorularınız için Beylikdüzü halı yıkama, Çağlar Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü Halı Yıkama Facebook

]]>
Beylikdüzü Stor Perde Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-stor-perde-yikama.htmlBeylikdüzü stor perde yıkama, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Yakuplu ve Küçükçekmece stor, zebra perde yıkama, Çağlar Halı Yıkama. ...

Beylikdüzü stor perde yıkama, Beylikdüzü zebra perde yıkama

Beylikdüzü stor perde yıkama servisi ile de siz değerli Beylikdüzü sakinlerine temizlik hizmeti sunuyoruz. Beylikdüzü stor perde yıkama ve Beylikdüzü zebra perde yıkama olarak, Esenyurt, Avcılar, Yakuplu, Büyükçekmece ve Küçükçekmece`de en iyi stor perde yıkama hizmetini, en iyi fiyatları ile sağlayan Çağlar Halı Yıkama fabrikası, size bir telefon kadar yakın mesafededir. Beylikdüzü stor perde yıkama ihtiyaçlarınızda telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü stor perde yıkama

Ev ve iş yerlerinizde bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz Beylikdüzü stor perde yıkama firmamızda son sistem makineler ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin profesyonel olarak yıkama işlemleri, Çağlar Halı Yıkama; Beylikdüzü stor perde yıkama ve zebra perde yıkama sayesinde artık çok da zor değil.

Beylikdüzü stor perde yıkama firmamız bünyesinde bulunan stor perde ve zebra perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır. Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Yakuplu bölgelerine ücretsiz servis ve hizmet sunan Beylikdüzü stor perde yıkama firmamız, stor ve zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızı Beylikdüzü stor perde yıkama ücretsiz servis hizmeti ve Beylikdüzü`nde en uygun fiyatları ile karşılamaktadır.

Beylikdüzü stor perde yıkama, Beylikdüzü zebra perde yıkama hizmeti verdiğimiz ilçeler kısaca şu şekildedir:

 • Küçükçekmece stor perde yıkama
 • Avcılar stor perde yıkama
 • Esenyurt stor perde yıkama
 • Büyükçekmece stor perde yıkama
 • Yakuplu stor perde yıkama
 • Küçükçekmece zebra perde yıkama
 • Avcılar zebra perde yıkama
 • Esenyurt zebra perde yıkama
 • Büyükçekmece zebra perde yıkama
 • Yakuplu zebra perde yıkama

Beylikdüzü stor perde yıkama ile perdelerinizin ömrünü uzatın

Beylikdüzü stor perde yıkama fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyoruz. Ardından perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyoruz. Ayrılma işlemi sonrasında Beylikdüzü stor perde yıkama fabrikamızda yer alan son sistem ultrasonic makinelerle profesyonel yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir.

Siz de Beylikdüzü stor perde yıkama ihtiyacınızda Beylikdüzü halı yıkama servisi, Çağlar Halı Yıkama firamızı arayın, gerçek Beylikdüzü stor perde yıkama ile hemen bugün tanışın. Beylikdüzü stor perde yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü stor perde yıkama Facebook

]]>
Beylikdüzü Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-hali-yikama.htmlBeylikdüzü halı yıkama fabrikası, ucuz fiyatları ile kaliteyi hedef alan Beylikdüzü Çağlar Halı Yıkama koltuk stor perde yorgan yatak yıkama. ...

Beylikdüzü Halı Yıkama İle Tertemiz Halılar

Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları içerisinde halı yıkama hizmeti satın almak isteyen bireyler, halı yıkama hizmetinin ne kadar kaliteli olduğu ve Beylikdüzü halı yıkama fiyatları ile yakından ilgileniyor. Beylikdüzü Halı Yıkama hizmetini sunan Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama firmamız, kafanızdaki tüm soru işaretlerini yıkacak, tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz Beylikdüzü halı yıkama başta olmak üzere, birçok temizlik ihtiyacınızda size istediğiniz hizmeti sunacaktır. Ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası olarak, 17 yıldır bölgede hizmet vermekte olup, Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası olarak, tüm müşterilerimizin kesin tercihi olduk. Alternatifimiz ve hizmette sınırımız yoktur. Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, sadece Beylikdüzü ilçesi değil tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Özel araçlarımızla evinize kadar geliyor halılarınızı alıyor ve özenle yıkıyoruz. Bizler Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak sektörde uzun süre tecrübeli, halı yıkama ve temizlik konusunda kendini kanıtlamış, güçlü alt yapısı sayesinde değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başarmış bulunuyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama firmamıza teslim ettiğiniz halılarınızı özenle kendi halımız gibi yıkıyor, modern makinelerimizle size beklediğinizden daha büyük hizmet sunuyoruz.

Halılarınız İlk Günkü Gibi Olacak

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, halılarınız temizlendikten sonra özel üretilen kaliteli halı sıkma makinelerimizle halılarınızı kurutuyor, ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Makinelerimiz halılarınızı özenle yıkıyor ve güçlü mikroorganizma savar filtreleriyle halılarınızdaki tozu, kiri ve lekeleri tamamıyla çıkartıp, ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkanmakta hizmet kalitemizden bir gün dahi olsa ödün vermeden karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinden elimizden geldiğinin çok daha fazlasını sunmak, müşterilerimizin bize bağlığını artırıp koşulsuz memnuniyet sunmak, Müşterilerimizin halılarını bize güvenle emanet etmesi başlıca hedefimizdir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikamızda Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Halı yıkama, bildiğiniz üzere yaz ve kış dönemlerinde yılda toplam 2 defa yapılması gereken, evin sağlığı ve titizliği için gerekli temizlik çalışmalarından biridir. Ancak halı yıkama işlemi doğru yapılmadığı zaman pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Halılarınız bakteri yayabilir ve eğer evde çocuklarınız varsa kolay hastalanabilirler. Bu durumda ucuz diye tercih ettiğiniz diğer Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları size çok daha pahalıya patlayabilir. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak biz halılarınızı özenle yıkıyor ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Pek çok halı yıkama firması halılarınız sadece kaba pisliğini alabilmekte geriye kalan mikrop saçan bölümlerini temizleyememektedir.

Halılarınızda Uzun Süreli Temizlik

Halı yıkama için kullandığınız Beylikdüzü halı yıkama firmaları ucuz aletler ile bu işi kurduğundan kar odaklı çalıştıkları için halılarınız eskisinden daha pis ama temiz kokan bir hale getiriliyor. Halılarınız yıkandıktan sonra bu firmalar halılara parfüm sıkarak temiz kokmasını sağlamakta ve iyi bir hizmet sunamamaktadır. Ancak biz Beylikdüzü Halı Yıkama olarak asla böyle değiliz. Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama firmamızda yıkattığınız halılar yılda sadece bir kez yıkanmaya ihtiyaç duyar. Özenle emanet ettiğiniz halılar asla pis kokmaz asla pislenmez. Halıda bulunan artıklar temizlenir ve tertemiz bir şekilde halı size teslim edilir.

İstanbul`a en çok tavsiye edilen Beylikdüzü temizlik şirketi olarak, firmamızda yer alan özel üretim halı yıkama makineleri 12 fırçalı makineler olup, tüm yıkama ve kurutma makinelerimiz sektörün en pahalı ve kaliteli makineleri ile yapılmaktadır. Halılarınıza değer verdiğimizden en iyi makineleri kullanıyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, tüm halılarınıza % 100 temizlik garantisi veriyor, temiz olmadığını düşündüğünüzde % 100 para iadesi veriyoruz.

% 100 Güven

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak müşterilerimize istediği güveni veriyor asla güveninizi boşa çıkarmıyoruz. İsterseniz Beylikdüzü`nde bulunan Beylikdüzü Halı Yıkama firmamızı gezebilir ve halılarınızı nasıl özenle yıkadığımızı görebilirsiniz. Ayrıca ilk halı yıkama hizmeti memnuniyetiniz için ücretsiz olacaktır. Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, halılarınızı 2 gün içinde yıkıyor ve teslim ediyoruz. 2 gün içinde teslim garantisi sayesinde her türlü hizmeti sunuyoruz. Ayrıca işim acil hizmeti alarak da halılarınızın bir gün içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, yıkama öncesinde halılarınız toz alma işlemine tabi tutuluyor tozları alınıyor ve sonrasında yıkanıp kurutulup adresinize teslimi gerçekleşiyor. Halı yıkama işlemi sırasındaki toz alma işlemi halılarınızdaki yabancı maddelerin tek tek dökülmesini, saç kılı toz gibi yabancı maddelerin halınızdan kolay bir şekilde ayrışması sağlanmaktadır. Böylelikle halılarınız en iyi şekilde temizlenir ve mükemmel sonuca ulaşmanız sağlanır.

Tecrübeli Ellere Emanetsiniz

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak sektörde 17 yıllık tecrübe ile güvenle halılarınız teslim alıyor ve güvenle teslim ediyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, tam 17 yıldır piyasanın en kaliteli malzemesini kullanıyor en kaliteli firmalarla çalışıyor en kaliteli makinelerle çalışıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan hizmet alan her müşterimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde olup en yüksek titizlikle en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Güvenli Halı Kurutma Odaları

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak güvenli ve sağlıklı kurutma odalarımız ile size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Pek çok halı yıkama firması halılar için ayrı bir oda ayırmıyor ve halıları nemli ortamda kurutmaya çalışıyor. Biz Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınıza kendi halımız gibi bakıyor sağlıklı ve hijyenli halı yıkama odalarımızda halılarınızı kurutuyor ve özenle halıları size teslim ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Beylikdüzü Halı Yıkama olarak işini en iyi yapan ender firmalardan biriyiz.

- Halılarınızı bizzat evinizden alıp evinize kadar teslim ediyoruz.

-Kullandığımız profesyonel makineler ve malzemeler ile en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz.

- Bugüne kadar halı yıkama diğer Beylikdüzü halı yıkama firmaları ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

- 7 gün 24 saat ulaşılabilme kolaylığı veriyoruz.

- İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir ekipman kullanmıyoruz.

- Kar odaklı değiliz müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

- Tercih ediliyoruz. 17 yıldır Beylikdüzü halı yıkama ihtiyaçlarında bizden memnun kalmayıp başkasını tercih eden müşterimiz olmadı. Her zaman %100 memnuniyet garantisi ile çalıştık.

- Halınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz.

- Saygılıyız.

- Güveniliriz

Sıkça Sorulan Sorular

Halılarımız Ne Şartlar Altında Yıkanmakta

-Halılarınızı bize emanet ederek bize vermiş olduğunuz büyük memnuniyeti kapalı alanda otomatik makinelerimizle bitkisel ürünlerimizle yıkıyoruz.

Halımı Ne Zaman Alırım?

- Beylikdüzü Halı Yıkama olarak halılarınız alındıktan sonraki gün adrese teslim edilir. Halılarınız saat 14.00`den sonra teslim alındıysa teslim tarihinden 2 gün sonra evinize gelir. İşim acil diyorsanız, 10.00`a kadar yaptığınız talepleri aynı gün teslim ediyoruz.

Ne Kadar Tecrübelisiniz

Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz bulunmaktadır. En kaliteli makine ve malzemelerle en kaliteli firmalarla çalışıyoruz. Bize sorunsuz güvenebilirsiniz.

Halılarım Çok Pahalı Zarar Görür Mü?

- Halılarınızın maddi değeri fark etmeksizin hiçbir halınız Çağlar Beylikdüzü Halı Yıkama`da zarar görmez. Çağlar Halı Yıkama Beylikdüzü halı yıkama servisi olarak halılarınıza sizden daha çok değer veriyor, özenle yıkıyoruz.

Mesai Saatleriniz Nedir?

Çağlar Halı Yıkama Fabrikası, Beylikdüzü halı yıkama servisi olarak, yılın 365 günü saat sabah 8`den akşam 23`e kadar açığız ve hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz ile güvenle hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim asli görevimizdir. Halılarınız Beylikdüzü Halı Yıkama olarak güvenle teslim alınıp güvenle teslim edilir. Beylikdüzü halı yıkama servisimizle sadece Beylikdüzü içi değil, Beylikdüzü civarında bulunan ilçelere de gelebiliyoruz. Kaliteli ve geniş araçlarımızla özenle halılarınızı alıp özenle teslim ediyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, saat 08-23 arası açığız ve sizinle bu saatler içerisinde görüşebilir ve halı yıkama taleplerinizi alabiliriz. Saat 14.00`e kadar gelen talepler 2 gün sonra teslim edilmektedir. Saat 10.00`a kadar gelen talepler ertesi gün teslim edilmektedir. Bayram veya resmi tatillerde de açığız ve işim acil talebi oluşturduğunuz takdirde, halılarınız aynı gün teslim edilmektedir. Halılarınızı aynı gün teslim alabilmek için saat 10.00`a kadar Beylikdüzü halı yıkama müşteri temsilcilerimize halı yıkama talebinizi geçmelisiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Aşamaları

Beylikdüzü Halı Yıkama Aşamaları

Beylikdüzü halı yıkama olarak, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için Beylikdüzü`nde en iyi halı yıkama işlemini geliştirdik. Yalnızca en gelişmiş ekipmanı kullanarak, güvenli temizlik maddeleriyle birlikte, halılarınızı temiz ve sağlıklı duruma getiriyoruz. Siz ve ailenizin için mümkün olan en güvenli iç mekanı yaratıyoruz.

Size mümkün olan en iyi halı temizleme hizmetini sunmanın bir kısmı, kaygılandığınız tüm lekeleri ele almak için halınızı iyice inceleyerek ve dokusunu kontrol ederek başlamaktır. Beylikdüzü halı yıkama servisi olarak, halı yıkama işlemimiz sonucu sizi neyin beklediğini anlamanıza yardımcı olacak prosedürleri ve işlemleri açıkça açıklıyoruz.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak temizlik sürecimiz, müşterilerimiz için profesyonel kalitede bir hizmet oluşturmak için birbirini tamamlayan birkaç aşamadan oluşur.

1. Aşama: Ön İnceleme

Halınızın durumunu belirlemek, mevcut lekeleri bulmak ve olası sorunları önceden belirlemek için halınızın ilk muayenesi.

2. Aşama: Hav Alma

Hav alma, profesyonel halı veya kilim temizleme servisinin önemli bir parçasıdır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanan bu yöntem sayesinde halınızdaki toz, kir, toprak, akar ve alerjenleri halının derinliklerinden uzaklaştırıp sağlıklı bir yıkamaya hazır hale getiriyoruz. Aynı  zamanda bu yöntem alerjik rahatsızlıkları olan insanlar için önemli bir detaydır.

3. Aşama: Otomatik Makinede Yıkama

Halı yıkama işleminin bu aşamasında organik halı yıkama şampuanları kullanılarak, halınız 12 fırçalı ve bilgisayar kontrollü makinemizde derinlemesine temizlenir. Aynı zamanda bu işlem halınızdaki tüm istenmeyen kokuları ortadan kaldırırken halınızın yumuşaklığını ve tazeliğini de korumasına yardımcı olur.

4. Aşama: Kurutma

Halı yıkama fabrikamızdaki temizlik aşamalarından en önemlisi olan bir diğeri de özel kurutma odalarımızdaki halı kuruma aşamasıdır.

Kuruma işlemi dışarıda, güneş altında yapılan halılar dışarıdan gelebilecek her türlü toz ve mikrobu içine hapsedebilir, renklerinin ağarması ise bir diğer kaçınılmaz olaydır.

Oysaki Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası`nda bu gibi durumların yaşanması mümkün değildir. Antibakteriyel olarak, hijyen kuralları çerçevesinde ve el değmeden yıkanan halılarınızı nem kontrolü sürekli göz önünde tutulan, özel yalıtıma sahip odalarımızda kurutuyoruz.  Böylece halılarınızın renklerinde herhangi bir bozulma söz konusu olmayacağı gibi, halılarınız ilk günkü canlılığını da Beylikdüzü Halı Yıkama`yı tercih ettiğiniz sürece koruyacaktır.

5. Aşama: Leke Müdahalesi

Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızdaki işinin ehli ustalarımız yıkama sonrasında halınızı detaylı olarak leke kontrolüne tabii tutar. Bu aşamada halojen ışık altında yapılan kontrolde halıda tespit edilen lekeler profesyonel ürün ve ekipmanlar kullanılarak çıkarılır. Lütfen eski lekelerin tümünün alınamayacağını veya daha önce yanlış işlem görmüş lekelerin kalıcı hale gelebileceğini unutmayın!

Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızdaki teknolojik ekipmanlarımız tüm bu işlemleri bir temizlik döngüsü içerisinde gerçekleştirdiğinden, temizlik ve koku giderme için ekstra bir ücret alınmaz.

6. Aşama: Son Kontrol, Paketleme ve Teslimat

12 fırçalı ve bilgisayar kontrollü makinemizle derinlemesine temizlenen, bakterilerden, mikroplardan, virüslerden ve toz akarlarından arındırılan, alerjenleri kimyasal işlem görmeden uzaklaştırılan ve hoş olmayan kokulardan da arındırılan halınız size teslim edilmeye hazır hale gelmektedir. Son kontrolleri de yapılan halınız bu aşamadan geçerse paketlemesi yapılır ve teslimat için sevkiyat birimimize aktarılır. Halınız sizin belirlediğiniz gün ve saate göre Beylikdüzü halı yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile teslim edilmek üzere servis araçlarımıza aktarılır. Halınızı teslim aldıktan hemen sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Halı yıkama işleminden sonra size teslim edilirken tamamen kuru olacaktır; bu Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında birçok fabrikanın garanti edemeyeceği bir durumdur.

Beylikdüzü Halı Yıkama Servis Güzergahımız:

 • Adnan Kahveci Mahallesi Halı Yıkama
 • Barış Mahallesi Halı Yıkama
 • Büyükşehir Mahallesi Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
 • Dereağzı Mahallesi Halı Yıkama
 • Gürpınar Mahallesi Halı Yıkama
 • Kavaklı Mahallesi Halı Yıkama
 • Marmara Mahallesi Halı Yıkama
 • Sahil Mahallesi Halı Yıkama
 • Yakuplu Mahallesi Halı Yıkama

Bizden Memnun Müşterilerimizin Yorumları

Selami Bey

Merhaba, Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında onlarca firmayla çalıştım. Halılarım çok kıymetli olduğu için çalıştığım firmaları özenle seçiyorum. Ancak hiçbir firma halılarımı Çağlar Halı Yıkama kadar iyi yıkamadı. Çağlar Halı Yıkama`dan gelen halılarım özenle yıkanmış kurutulmuş ve iyi bakılmıştı. Daha önce o kadar firmayla çalıştım ki, inanın halılarım lekeli, yırtınmış pis bir halde geliyordu. Çağlar Halı Yıkama Beylikdüzü halı yıkama servisinden çok memnunum, herkesin çalışmasını tavsiye ederim. Önce sipariş oluşturuyorsunuz ardından siparişleriniz onaylanıyor ve sizi telefonla arıyorlar. Birkaç saat içerisinde adresinize gelip halıları teslim alıyorlar. Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında emin olun bu kadar iyi bu kadar titiz çalışan firma görmedim. Herkesin çalışmasını tavsiye ederim.

Arzu Hanım

Merhabalar, Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkamayı seçip telefon numarasını alıp bir arama yaptım. Arama yaptıktan sonra iki saat içerisinde gelip halılarımı teslim alacaklarını söylediler. Çok şaşırdım doğrusu çünkü diğer firmalarla çalışırken halının teslim alınması teslim edilmesi neredeyse bir hafta sürüyordu. Halılarım değerli olduğu için firmaya gidip bizzat nasıl çalıştıklarını görmek istedim. Araçlarına binip firmanın yolunu tuttuk. Beylikdüzü halı yıkama büyük bir firmaydı. İçeri girdik halı yıkama makineleri gerçekten çok başarılı çok kaliteliydi. Elde yıkamıyorlardı. Halılarımın yıkanışını gözümle gördüm. Sipariş vermemle halılarımı teslim almam 4 saat sürdü. Gerçekten kar odaklı çalışmadıkları için halılar anında teslim alınıp anında teslim ediliyor. Halı talebine göre personel bulunduruyorlar. Tam 8 personel bu işten ekmek yiyor. Kendilerine hem halılarımı zamanında teslim ettikleri hem de iyi bir istihdam sağladıkları için Beylikdüzü halı yıkama firmasına ayrıca teşekkür ederim.

Sena Hanım

Merhaba arkadaşlar, Beylikdüzü içerisinde pek çok Beylikdüzü halı yıkama firması var. Hangisini tercih edeceğiniz tamamen size bağlı. Ben Beylikdüzü Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama`yı tercih ettim. İşlerinde son derece başarılı ve hızlı çalışıyorlar. Evde bulunan 5 adet halımı gönderip yıkanmasını istedim. 5 halı için 60 TL ücret talep ettiler. Daha önceki firmalar 5 halım için benden 100 TL almıştı gerçekten hakkımı helal etmiyorum böyle rezillik olmaz. Çağlar Halı Yıkama benden sadece 60 TL almakla kalmadı ayrıca halıları çok güzel temizlediler. Parfüm basmamışlar sadece temiz görünüyor ve güzel kokuyordu. Halılarda en ufak leke toz vs görmedim. Bugüne kadar Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarıyla o kadar çok çalıştım o kadar çok halı verdim ki inanın Çağlar Halı Yıkama gibisi yok. Kendilerine sonsuz saygılarımı ve teşekkürlerimi sunar işlerinde bol kazançlar dilerim.

Kutlu Bey

Selamlar herkese, Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarını tercih ederken gerçekten çok dikkat etmeniz gerekiyor. Halılarınızın ne şartlarla yıkandığından emin olamıyorsunuz. Eğer pahalıyı bir halıya sahipseniz daha da dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı firmalar yetersiz eleman çalıştırarak işleri aceleye getirip halılara zarar veriyorlar. Açıkçası Çağlar Halı Yıkama`dan çok memnun kaldım. Hızlı teslim etseler de elde yıkamadıkları makinede yıkadıkları için halım ufacık bir hasar görmemiş. Çağlar Halı Yıkama`ya gittiğimde makineleri 3 ayda bir değiştirdiklerini söylediler. Üstelik kullandıkları makineler en pahalı en kaliteli makineler olmasına rağmen. Gerçekten Beylikdüzü halı yıkama işlerini çok iyi yapıyor. Çağlar Halı Yıkama ile uzun süre çalışmayı düşünüyor. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İrem Hanım

Merhabalar herkese, bir çalışan olarak halı yıkama benim içi çok zahmetli ve uğraştırıcı oluyor. Bu nedenle halılarımı halı yıkama firmalarına teslim ediyorum. Çağlar Halı Yıkama bu işin ustası diyebilirim. Beylikdüzü Halı Yıkama firmalarından Çağlar Halı Yıkama ile 4 yıldır çalışıyorum ve halılarımı asla başka bir firmaya emanet etmem. Bugün verdiğim işi alır yarın getiriler. Üstelik fiyatları da uygun her bayanın Çağlar Halı Yıkama ile çalışmasını tavsiye ederim, iyi günler…

Beylikdüzü Çağlar Halı Yıkama Fabrikası Telefon:

0 212 422 32 32

0 212 689 99 99

0 536 598 20 24

Beylikdüzü Halı Yıkama firmamızı Instagram`da da takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama Firma Rehberi üyesidir.

]]>
Beylikdüzü Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-koltuk-yikama.htmlBeylikdüzü koltuk yıkama, Çağlar Halı Yıkama fiyatları ile evde yerinde koltuk yatak yıkama Esenyurt Avcılar Büyükçekmece İstanbul. ...

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ve Beylikdüzü yerinde koltuk yıkama ayrıcalığı ile birleştiriyoruz.  Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Beylikdüzü koltuk yıkama şirketimiz, vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin Beylikdüzü koltuk yıkama müşteri hizmetlerimizin telefon numarası üzerinden iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın evde, yani olduğu yerinde yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Beylikdüzü koltuk yıkama firmamız tarafından sunulan hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz Beylikdüzü koltuk yıkama firması olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Beylikdüzü Koltuk Yıkama
 • Barış Koltuk Yıkama
 • Büyükşehir Koltuk Yıkama
 • Gürpınar Koltuk Yıkama
 • Yakuplu Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Beylikdüzü koltuk yıkama olarak hizmetlerimiz arasında yerinde koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Beylikdüzü koltuk yıkama farkı ile siz değerli Beylikdüzü sakinlerinin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Beylikdüzü koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Beylikdüzü koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

Beylikdüzü koltuk yıkama, evde yerinde koltuk yıkama, Beylikdüzü halı yıkama servisi ile İstanbul Beylikdüzü`nde en çok tavsiye edilen temizlik şirketi olan Çağlar Halı Yıkama fabrikasının hizmetidir.

Beylikdüzü koltuk yıkama uygulamalarımızı Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

]]>
Beylikdüzü Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-yatak-yikama.htmlBeylikdüzü yatak yıkama, Çağlar Halı Yıkama Beylikdüzü, Beylikdüzü`nde ucuz fiyatları ile yatak yıkama temizlik şirketi. ...

Beylikdüzü Yatak Yıkama Şirketleri İçinde En Uygun Fiyat!

Beylikdüzü yatak yıkama servisi olarak, yerinde, yani evde yatak yıkama hizmeti de sunmaktayız. Yatağınızı eve getirdiğiniz anda genellikle temiz ve güzel kokmaktadır. Zamanla, üzerindeki çarşafı değiştirirsiniz ve tekrar tekrar yıkayarak değiştirmeye devam edersiniz. Ancak yatak kalır. Bu süre zarfında yatak, neredeyse çarşafınız kadar kir ve toz biriktirir. Bunun önüne geçmenin tek yolu da Beylikdüzü yatak yıkama servisi gibi profesyonel firmadan yatak yıkama konusunda destek almaktır. Beylikdüzü yatak yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü yatak yıkama

Evet, yatağınız evinizdeki en hijyenik eşyalardan biri olarak kabul edilir, iki milyona kadar canlı toz akarı ve dışkılarını, ayrıca küfleri, ölü cildi, kurutulmuş vücut sıvısını, bakterileri ve hatta ölü cildi barındırır. Ev kazaları sonucu dökülen döküntülerden, küçük çocuğunuzun ıslatması muhtemel yatağa, ya da evcil hayvanınızın odanıza gidip yatağınızda oynamaya kadar, birkaç lekeden, kirden ve bakteri kaynağından daha fazlası vardır. Sonunda, kirlenir ve hijyen temizlenmeleri gerekir.

Pis kokan ya da lekeli bir yatak döşenmesi görüntüsü ile sizi rahatsız edebilir ama bundan çok daha önemlisi, yatağınızdaki bakteri ve kir, egzama, astım ve diğer bazı alerjilerin semptomlarını ağırlaştırabilir veya tetikleyebilir. Kirli bir yatak, alerjik hastalıkları olanlar için iyi gelmemektedir.

Beylikdüzü Yatak Yıkama İle Yerinde Ve Ekonomik Yatak Temizleme

En son ne zaman yatağınızı yıkattınız? Kirli yatağınızı yeni yıkanmış çarşafların üzerine katmanlarla örtmeye mi çalışıyorsunuz? oysa ki Beylikdüzü yatak yıkama olarak sizi bu dertten çok uygun Beylikdüzü yatak yıkama fiyatları ile kısa sürede kurtarabiliriz. Beylikdüzü yatak yıkama firmamız tarafından uygulanan profesyonel yatak yıkama hizmeti ile yatağınızı yeni görünümüne kavuşturuyoruz. Yatağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve onu eski temiz ve hijyenik durumuna getirme konusunda Beylikdüzü yatak yıkama olarak garanti veriyoruz. Yatağının temiz, hijyenik ve taze olmasını isteyenlere profesyonel yatak temizliği ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Beylikdüzü yatak yıkama firmamızdaki uzman profesyonellerimiz, yatak ve şiltelerinizden lekeleri etkili bir şekilde temizler, kokuları ve lekeleri giderir. Beylikdüzü yatak yıkama firmamızın yapacağı kapsamlı temizleme işlemi ile yatağınızın ilk günkü haline döndüğünü ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır olduğunu göreceksiniz. Yatağınızın rahatlamanız ve gençleşmeniz için uygun bir yer olduğunu unutmamanız gerekiyor. Beylikdüzü yatak yıkama firmamızı arayıp sizin müsaitlik durumunuza göre bir yatak yıkama hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü yatak yıkama ile sağlığınıza yatırım yapın, sağlıklı bir uykunun tadını çıkarın. Ayrıca düzenli yatak temizliği, yatağınızın ömrünü uzatma avantajına sahiptir, böylece yatağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Beylikdüzü yatak yıkama telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz. Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir. Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar. Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek. Bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz. Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor. Fakat, gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar. Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar. Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner. Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.

Maytlar ve Dışkıları Bize Zarar Verir Mi?

Bunun cevabı kişiden kişiye değişir. Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar. Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır. Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır. Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz. Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder. Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur. Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Beylikdüzü yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Beylikdüzü yatak yıkama firması gbüvencesi ile evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile Beylikdüzü yatak yıkama hizmetini size en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır. Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası kalitesi ve güvencesi ile Beylikdüzü`nde en iyi hizmeti en ucuz fiyatları ile sunuyoruz.

Beylikdüzü yatak yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü yatak yıkama Facebook

]]>
Beylikdüzü Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/beylikduzu-yorgan-yikama.htmlBeylikdüzü yorgan yıkama, Çağlar Halı yıkama firması olarak Beylikdüzü yorgan yıkama fiyatları ile en iyi yorgan yıkama. ...

Beylikdüzü Yorgan Yıkama

Beylikdüzü Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik üTeknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hedef Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
]]>
Halı Nasıl Silinir? İşte Detaylarhttps://www.caglarhaliyikama.com/hali-nasil-silinir-iste-detaylar.htmlHalı nasıl silinir sorusunun yanıtı, evde halı silme ipuçları ve püf noktaları. ...

Beylikdüzü halı yıkama olarak, evde halı silme ile ilgili birkaç bilgiyi paylaştık. Ev hanımlarına büyük ölçüde kolaylık sağlayacak yazımızı okumanız dileğiyle...

Sıklıkla süpürsek bile halılarımız belli aralıklarla derin bir temizliğe ihtiyaç duyacaktır. Zamanla biriken tozlar, evcil hayvanlarımızın bıraktığı izler, üzerine dökülen çay ve kavhe lekeleri evinizin görüntüsü ve ailenizin sağlığı için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Halı nasıl silinir, evde halı nasıl yıkanır gibi soruların cevabını ve püf noktalarını anlattığımız bu yazımızı okuyarak halılarınızı evde kolayca temizleyebilirsiniz!

Halı nasıl silinir İşte evde halı silmenin püf noktaları ve ip uçları

Yakın geçmişe kadar halı yıkama, mahalledeki komşularla birlikte yapılan, çocukların suyla eğlenerek bayram ettiği bir etkinlikti. Günümüzde ise derinlemesine halı temizliği gerektiğinde sıklıkla yıkamaya verilmekte ya da halı yıkama makineleri kullanılmakta.

Gerek zamanla biriken tozlar, gerekse çay kahve lekeleri... Sebebi her ne olursa olsun, halıların bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır. Aksi takdirde halılar, toz ve bakterilerin birikip çoğalmayı sevdiği bir ortam oluşturur. Bu da alerjik bünyelerde ve astımı olan kişilerde sorun yaratabilir.

Halı temizliği konusunda bizi en çok uğraştıran şey, mobilyaları yerinden çekmek ve halıların kurumasını beklemektir. Fakat yazımızın devamındaki halı yıkamanın püf noktaları ile halınızı evde temizlemek ve ömrünü uzatmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay olacak.

Evde Halı Nasıl Yıkanır?

Halıları haftada en az bir kere süpürürken, yılda en az iki kere yıkamak temizliği açısından ideal olacaktır. Evde halı nasıl yıkanır sorusunu sizin için adım adım cevapladık:

 • Öncelikle halınızı güzelce süpürün. Böylece yıkamadan uzaklaştırabileceğiniz toz ve kirlerden kolayca kurtulmuş olursunuz.
 • Halınızda lekeler varsa bunlara temiz bir bezle, fazla ovmadan müdahale edin. Bunun için ılık suyun içine damlatacağınız, ağartıcı bulundurmayan bir bulaşık deterjanı kullanabilirsiniz. Sonrasında ılık suyla durulayın.
 • Elde yıkıyorsanız halılar için üretilen özel bir şampuanı talimatlarında belirtildiği şekilde kullanabilirsiniz. Sonrasında daha kolay kuruması için fazla su kullanmamaya, halının tüylerini bozacak kadar güç uygulamamaya dikkat edin. Elektrik süpürgenizin su çekme özelliği varsa bunu kullanarak kurumayı hızlandırabilirsiniz.
 • Halı yıkama makinesi kullanıyorsanız, etiketinde belirtilen miktarda halı şampuanını temiz su bölmesine ekleyin. Makineyle halının tümünü güzelce yıkadıktan sonra su emme fonksiyonuyla fazla suyunu alın.
 • Son olarak halınızı kurumaya bırakın. Bu sırada renginin zarar görmemesi için doğrudan güneş almamasına ve iyi havalanan bir yerde kurumasına özen gösterin.
 • Halıda kalabilecek deterjan artıklarından endişe ediyorsanız beyaz sirke ve suyu eşit miktarda karıştırıp halıyı bir kere daha yıkayabilirsiniz. Bu işlem deterjan kalıntılarını halınızdan söküp atacaktır.

En Etkili Halı Temizleme Ürünü Hangisi?

Halı temizliği sırasında sabun ve suyun işe yaramayacağı durumlar da olabilir. Özellikle de inatçı lekeler, yerleşmiş kokular ve yılların tozu birikmişse. Halıdan leke çıkarma konusunda halı şampuanı ya da tozu genellikle tercih edilen seçeneklerdir.

Uğraşması zor lekeler için fazla zamanınız yoksa, şampuanın kuruması zaman alacağından, iyi kaliteli bir halı tozu denemeniz daha doğru bir tercih olacaktır. Toz ürünlerin temizlemesi daha kolaydir ve şampuanla aynı temizliği sağlar.

Halı Temizleme Tozu ile Temizleme

Halı temizleme tozunun kullanımı kolay ve hızlıdır. Karbonat ya da halı temizleme tozunu aşağıdaki şekilde kullanabilirsiniz:

 • Tozu halının üzerine eşit miktarda serpin.
 • Yaklaşık 30 dakika tozu halının üzerinde bekletin – mümkünse bütün bir gece bekletmek daha etkili olur. Bu süre içinde serpilen toz, halıdaki kirleri yumuşatacak ve kokuları giderecektir.
 • Son olarak elektrikli süpürgeyle süpürün.

Halı Şampuanı ile Temizleme

Halı şampuanı kullanmak da bir diğer temizlik alternatiftir. Bir çok çeşidini bulabileceğiniz halı şampuanını kullanırken talimatlarına uymayı unutmayın:

 • Talimatlarında aksi belirtilmiyorsa halınızın büyüklüğüne göre yeterli miktarda şampuanı suyla karıştırın.
 • Halınızı fazla ıslatmamaya çalışın – gereksiz deterjan harcamakla kalmayip, halının kuruma süresini de uzatmış olursunuz.
 • İnatçı lekeleri sert kıllı fırça kullanarak fırçalayın.
 • Halıyı kurumaya bırakın.
 • Kuruduktan sonra şampuan kalıntılarını elektrikli süpürgeyle süpürün.

Halıdan Leke Çıkarmanın Püf Noktaları

Lekeleri kuruyup halıya yapismadan önce temizlemek en iyi yöntemdir. Lekeyi bastırarak temizlemelisiniz – sürterek ovalamak lekenin halıya daha fazla bulasmasina neden olacaktır. Halı lekesi neyle çıkar diyorsanız, deterjan kullanabilir ve lekenin çeşidine göre aşağıdaki teknikleri uygulayabilirsiniz:
Sakız gibi yapışkan maddelerin üzerine buz sürüp lekenin sertleşmesini sağlamak temizliğini çok daha kolay hale getirecektir.
Kokusu olan lekeler için eşit miktarda ılık su ve sirkeyi karıştırın, daha sonra lekenin üzerine temizlik beziyle sürün.

Halı Neyle Silinir?

Evdeki halıları temizlemek için kullanılan ürünlerin başında halı şampuanları ve halı temizleme tozları gelir. Ancak evde halı silmek için daha doğal çözümleri de tercih etmek mümkündür. Örneğin karbonat ve sirke hem bakterileri öldürmek, hem de lekeleri çıkarmak için kullanılabilir.

Halınızı temizlerken su çekebilen bir süpürgeniz yoksa mutlaka sünger kullanmanızı öneririz. Elde halı silmek için kullanabileceğiniz en iyi araçlar sünger, mikrofiber bez veya süngerli paspas olacaktır.

Elde Halı Nasıl Silinir?

Halınızın cinsine göre ürününüzü seçin. İpek, shaggy ve el dokuması olan halılar diğer halılara göre farklı muamele isterler. Eğer düz ve standart bir halınız varsa yukarıda bahsettiğimiz temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz.

 • Her şeyden önce halınızı elektrik süpürgesiyle süpürmeniz gerekir.
 • Şampuanı suyla karıştırıp sünger paspas yardımıyla, halı fazla ıslanmayacak ve çok sert davranıp halınızı yıpratmayacak şekilde silmeye başlayın.
 • Daha sonra halınızı sadece duru suya batırdığınız bir sünger veya sünger paspas yardımıyla durulayın ve kurumaya bırakın.

Evde Halı Silmek İçin Doğal Çözümler Nelerdir?

Eğer evde halı silmek için hazır malzemeleriniz yoksa doğal çözümlere de başvurabilirsiniz. Sirke, karbonat, su ve toz deterjan dörtlüsü sizin için ideal olabilir. Bu yöntem inatçı lekeler için de kullanılabilir. Toz deterjan yerine Yumoş Extra gibi kaliteli bir sıvı yumuşatıcı da tercih edebilirsiniz; bu sayede halınız mis gibi kokacaktır.

 • Yine önce halınızı süpürün.

 • Büyük bir kasede bir tatlı kaşığı karbonat, bir tatlı kaşığı toz deterjan veya çeyrek kap yumuşatıcı, çeyrek kap sirke ve yarım bardak suyu karıştırın. Karışım kendi kendine köpürecektir.
 • Karışımı püskürtmeli bir şişeye dökün. Özellikle lekeli bölgelere uygulayın ve mümkünse birkaç saat bekletin.
 • Yine bir sünger, sünger paspas veya mikrofiber bez yardımıyla durulayın.
 • Leke çok inatçıysa sert bir fırça yardımıyla çıkarmayı deneyin.

Yeni Halının Tüyleri Nasıl Temizlenir?

Eğer yepyeni bir halı aldıysanız ve tüy yapıyorsa halıyı süpürmeniz yeterli olmayacaktır. Yeni halının tüylerinden yayvan, orta sertlikte bir halı fırçasıyla tarayarak kurtulabilirsiniz.

 • Bir kova su ve halı fırçanızı alın.
 • Halının üst kısmından başlayarak tüyleri fırçayla toplamaya başlayın.
 • Fırçanın halıyı çok fazla ıslatmamasına dikkat edin.
 • Toplanan tüyleri başka bir kovaya atın.
 • İşlem tamamlandıktan sonra halınızın kurumasını bekleyin.
 • Kuru halınıza toz halı temizleyici veya karbonat dökün.
 • Halınızı ertesi gün elektrik süpürgesiyle süpürün.

Halı yıkama zorlu bir iş gibi gelebilir ama gördüğünüz üzere çok fazla efor sarf etmeden herkesin yapabileceği masrafsız bir temizliktir. Evde halı nasıl temizlenir artık biliyorsunuz. Anlattığımız yöntemleri kullandığınızda halınızı temizlemeye vermek durumunda kalmayacaksınız. Yine de işin içinden çıkamadıysanız Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan yardım alabilirsiniz.

]]>
Büyükçekmece Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/buyukcekmece-hali-yikama.htmlBüyükçekmece Halı Yıkama fabrikası, Çağlar Halı Yıkama garantisi ile Büyükçekmece`de şok fiyatları ile Büyükçekmece halı yıkama firması. ...

Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında fiyatları ile en uygun halı yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile halı yıkama sektöründe aktif olarak 17 yıldır Büyükçekmece halı yıkama hizmeti veren Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermeden ilk günkü çalışma azmiyle çalışmaya devam etmektedir. Büyükçekmece Halı Yıkama Çağlar Halı Yıkama firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerine memnuniyet sağlamış Büyükçekmece Halı Yıkama firmalarının önder isimlerinden biridir.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama hizmeti veren firmamız her zaman halı yıkama ve temizlik konusunda son derece titiz davranmış işini en iyi şekilde yapan ender firmalardan birisidir. İlk kurulduğu yıldan beri güçlü altyapısı ve güçlü hizmeti ile her zaman tercih edilen ve Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında sayılan bir firma olduk. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf ediyoruz. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, 2002 yılından beri müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor onların güvenini boşa çıkartmamak için çaba sarfediyoruz. Sizlerin halılarınızı bize güvenle teslim etmeniz bizim için çok değerli olmaktadır.

Halılarım Nasıl Yıkanıyor?

Halılarınız Büyükçekmece Halı Yıkama olarak en iyi şekilde yıkanmaktadır. Bildiğiniz üzere halılar 4-5 kişilik bir ailede senede iki defa yıkanma ihtiyacı duyar. Ancak bunlar sadece Çağlar Halı Yıkama`nın Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikasında yıkadığı halılar için geçerlidir. Pek çok firma halıları hemen yıkamak için kötü çalışır, kalitesiz malzeme ve kalitesiz halı yıkama makineleri kullanır. Ucuz fiyatlarla personel çalıştırır ve kötü bir hizmet sunar. Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak biz asla öyle değiliz.

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile biz piyasanın en iyi firması olarak halılarınıza gözümüz gibi bakıyoruz ve en iyi şekilde yıkayarak evinize kadar teslim ediyoruz. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkanmakta ve ilk aldığınız gün kadar temiz olmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız firmamıza geldiğinde ilk önce halı toz alma işlemine tabii tutulur. Bu alanda halılarınız içerisinde bulunan kötü toz saç kılı kir ne varsa dökülür böylelikle halınız kaba pisliği alınmış bir şekilde halı yıkama makinesine girer. Halı yıkama makinelerimiz piyasanın en kaliteli ve en seçkin firmalarından alınmış makinelerdir.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, makinelerimizi mutlaka özenle seçmekte ve siz müşterilerimizi memnun edebilmek adına en iyi firmalarla çalışmaktayız. Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece Halı Yıkama firmasına gelen halılar toz alma işleminden sonra yıkama makinesine girer, halılarınız makinede 30 dakika kadar yıkandıktan sonra makineden çıkarılır ve sıkma makinesine girer. Sıkma makinesinde halılarınızın fazla nemi ıslaklığı atılır. Ardından halılarınızı kurutma odalarına alırız. Büyükçekmece Halı Yıkama tesisimizdeki kurutma odalarında 2 saat kadar kuruma işlemi yapıldıktan sonra halılarınız tertemiz bir şekilde araçlarımıza bindirilerek evinize teslim edilir. Büyükçekmece Halı Yıkama servisi olarak bizler halınızı yıkadıktan sonra %100 memnuniyet garantisi veriyor ve memnun olmadığınız halılardan para almıyoruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama İhtiyaçlarınızda Bize Güvenebilirsiniz

Büyükçekmece Halı Yıkama servisi ile Çağlar Halı Yıkama fabrikası olarak sektörde 17 yıldır aktif bir şekilde çalışmaktayız. Doğal olarak, Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız sahip olduğu tecrübe ile halılarınıza en iyi şekilde bakıyor ve  en iyi şekilde yıkıyoruz.  Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde müşterilerimizle iyi bir sevgi bağı kuruyor onlarla çok iyi şekilde çalışıyoruz. Memnun kalmamaları durumunda para iadesi veriyor asla sorun çıkarmıyoruz.

Halılarda Toz Alma İşlemi Nedir ?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, halılarınız frmamıza getirildiğinde ilk iş olarak toz çıkarma yaparız.

Toz Çıkarma işleminde alerjen bakteriler, saç kılı gibi pek çok pis tozlar halıdan arındırılır. Böylelikle, halınız size teslim edildiğinde gözle görünmeyen bakterlerle karşılaşmazsınız. Toz alma işlemi ile halınızın kaba pislikleri alınmış olur. Büyükçekmece Halı Yıkama firmamız 17 yıllık bir firmadır bize sorunsuz güvenebilirsiniz.

Tecrübemiz Çok

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak sektörde tam 17 yılır tecrübeliyiz. Doğal olarak firmamız, yaptığı her işte tecrübesini kullanıyor ve yüksek katma değerli ürünler ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız her malzeme birinci sınıf malzeme olup asla kalitesi malzeme değildir. 2002 yılından beridir her zaman en kaliteli ekipler v ekipmanlar ile çalıştık sonuç olarak Büyükçekmecenin en çok tercih edilen Büyükçekmece Halı Yıkama firması olduk. Şu ana kadar tam 85.000 sipariş tamamladık ve 15.000 müşteri ile çalıştık. Bizi tercih eden müşterilerimiz hiçbir zaman en ufak bir pişmanlık dahi duymadılar.

Halılarını iyi yıkayamadığını veya halı yıkamaya vakti olmadığını düşünen pek çok birey halılarını halı yıkama firmalarına yıkatmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında pek çok firma sizi yanlış bir tercih sonucu hüsrana uğratabilir ve kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Piyasada çok fazla firma var anacak işini iyi yapan bir firmaya rastlamak çölde su aramak kadar zor. Büyükçekmece Halı Yıkama işleriniz için artık kapı kapı firma aramanıza gerek yok. Çağlar Halı Yıkama olarak bir teleş.fonunuz ile ayağınıza kadar geliyor tüm  halı yıkama işlerinizi çok kısa sürede halledebiliyoruz.  Siz memnun değilseniz biz de memnun değiliz Bu nedenle işimizi çok iyi yapıyor asla sizi pişman etmiyoruz. Eğer sizde Beylikdüzü Halı Yıkama firması arıyorsanız artık aramayın. Aradığınız firma biziz. Çağlar Halı Yıkama ile tüm Halı Yıkama işleriniz kolayca halledebiliyoruz.

Sağlıklı Kurutma Odalarımız

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız özenle yıkandıktan sonra sıkma işlemine tabi tutulur. Sıkma işlemi bitirince kurutma odalarına gönderilir. Her halı yıkama firmasının kurutma odaları vardır ancak  ne derece hijyenik olduğu meçhuldür. Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak biz son derece sağlıklı ve günde 3 kere yıkanan bir halı kurutma odasına sahibiz. Büyükçekmece Halı Yıkama tesisimizdeki kurutma odalarımız 300 watt gücünde 3 adet vantilatörle havalandırılmaktadır. Böylelikle ortamın nemli kalıp halılarınız bakteri bulaşması önlenmiş olur. Ancak pek çok halı yıkama firmasının kurutma odaları son derece pis hiç özenle hazırlanmamış odalara sahiptir. Sadece birkaç askıya sahip kötü bir düzene sahiptir. Çağlar Halı Yıkama olarak Kurutma odalarımız müşterilerimizin değerli halıları için özenle hazırlanmış ve güçlü fanlarla havalandırılmaktadır. Hergün 07.00-13.00-17.00`de kurutma ve yıkama odalarımız özenle temizlenir ve temizlik 20 dakika sürer. Temizlik boyunca odada halı bulunmaz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak biz her zaman tercih edilecek tek firmayız. Her zaman yapmış olduğumuz güçlü çalışmalar sayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırmakta ve müşteri memnuniyetini her gün ön planda tutmaktayız.

Kar odaklı çalışmıyoruz sadece müşteri memnuniyeti. Eğer müşterimiz yaptığımız işten memnun kalmadıysa ki genelde olmaz. Bu durumda hiçbir şekilde kar odaklı düşünmeyip sadece müşteri odaklı çalışırız. Böylelikle müşterimiz memnun olana kadar Büyükçekmece Halı Yıkama servisimizle en iyi halı yıkama fabrikası olarak hizmet etmeye devam ederiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenmek için tam 24 saat boyunca hat başında beklemektedir. 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve anında siparişlerinizi geçebiilirisiniz.

Halılar yeteri kadar iyi yıkanmadığından sağlık için son derece zararlı maddeler içerebilmektedir. Biz her zaman bu olayın önüne geçmeye çalışırız. Alerjenik maddeler kullanmaz ve  bakterilerle savaşırken hep bitkisel özlü ilaçlar kullanırız.

Özel isteklere ve taleplere açığız her zaman da açık olduk. 2002`den bu yana hizmet vermiş olmanın getirdği tecrübe ile müşterimizin isteklerini anlıyor ve kolayca karşılık verebiliyoruz.

Halılarınız güvenle Büyükçekmece Halı Yıkama firmamıza emanet. Pahalı veya ucuz hiçbir önemi yok. Ucuz veya pahalı halı da olsa her halı özenle yıkanır en ufak bir zarar dahi görmez. Biz müşteri memnuniyetine işte böyle dikkat ederiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, her zaman uygun fiyatlar sunmaya çalıştık piyasadan her zaman daha iyi işler çıkartsak da hiçbir zaman piyasa fiyatının üstünde çalışmadık. Bizim için kar değil her zaman müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir.

Hakkımızda

Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama 2002`de kuruldu. Kurulduğu günden bu yana 85.000 başarılı teslimat gerçekleştirdi ve 15.000`den fazla müşteriyle çalıştı. O günden bu yana büyük hizmet aşkıyla çalışmaya devam etmektedir.

Gizlilik Politikamız

Büyükçekmecek Halı Yıkama olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin gizliliğine çok önem verdik. Hiçbir bilgisini reklam amaçlı satmadık ve hiçbir bilgisini üçüncül şahıslarla paylaşmadık.

Sık Sorulan Sorular

Halılarım Ne Şartlar Altında Yıkanıyor Hijyenik Misiniz?

Halılarınız kurulduğumuz tarihten bu yana en iyi şartlarda yıkanmaktadır. Hiçbir zaman himzet kalitemizden ödün vermeyen bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim temel amacımızdır. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak en iyi hizmeti sadece Çağlar Halı Yıkama`dan alabilirsiniz. Halılarınız bize teslim edilince ilk iş oalrak toz alma işlemi yaparız. Bu işlem ile birlikte halılarınız da toz kıl ne varsa anında temizlenir yok olur. Ondan sonra ise yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemiyle beraber halılarınız ilk günkü temizliğinde sıkma makinelerine ve ardından kurutma odalarına gönderilir. Halılarınızı teslim alınıp yıkanıp kurutulup teslim edilmesi en geç 3 gün sürmektedir.

Halıların Temizlenme Süresi Nedir?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak, halılarınız ortalama 4 saat içinde yıkanmaktadır. İşlerin yoğunluğuna göre en geç 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Ancak işim acil derseniz halılarınız alındığı gün teslim edilir.

Halılarım Çok Kıymetli Zarar Görür Mü?

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız her zaman en iyi şekilde yıkanmakta ve pahalı ucuz ayırt etmeden en iyi şekilde bakılmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama firmalarından pek çok firma halılarınıza gerektiği kadar iyi bakamamakta ve halılar ciddi anlamda zarar görmektedir. Bugüne kadar 800`ün üzerinde İran Halısı yıkadık. Halılar e ufak bir şekilde zarar görmemiştir. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz;

Sema Hanım

Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece halı yıkama servisi ile 5 yıldır çalışmaktayım. Zaten bir kere çalışınca başka firmalara gidemiyorsunuz. Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece`nin en iyi halı yıkama firması bence, halılarım tertemiz oldu, çok güzel kokuyor. Ayrıca gerçekten temiz olduğu için kokuyor. Diğer Büyükçekmece Halı Yıkama firmaları gibi halıya parfümü bastıkları için değil. Çağlar Halı Yıkama firması ile sürekli çalışacağım sizin de çalışmanızı tavsiye ederim...

Ahmet Bey

Bugüne kadar eşimle beraber çok fazla halı yıkattık. Hiçbir firma Çağlar Halı Yıkama`nın yanından bile geçemedi. Hem fiyat uygun hem de süper temiz geliyor. Çağlar Halı Yıkama 6 ayda bir yıkama garantisi verse de senede bir defa yıkatıyoruz. Çünkü halı tertemiz geliyor. Siz de halılarınızı Büyükçekmece Halı Yıkama fabrikası gibi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız, Çağlar Halı Yıkama Fabrikası, Büyükçekmece Halı Yıkama servisini tek geçerim.

Pelin Hanım

5 çocuklu 7 kişilik bir aileyiz. Bu kadar kalabalık olunca halılar ister istemez kirleniyor. Her ay halılara 100 lira harcamaktan gerçekten bıktık. Artık en güzel şekilde halı yıkayan Çağlar Halı Yıkama Büyükçekmece Halı Yıkama servisine halılarımızı veriyor fazla masraftan kaçınıyoruz. Çok seviyoruz. Çağlar Halı Yıkama`yı tüm firmalara tek geçerim Büyükçekmece Halı Yıkama diyince aklıma Çağlar Halı Yıkama`dan başka bir şey gelmiyor.

Beylikdüzü`nde En İyi Halı Yıkama Fabrikası; Çağlar Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak 17 yıldır verdiğimiz hizmet kalitemiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman çekinmedik. Çağlar Halı Yıkama, Büyükçekmece Halı Yıkama servisi olarak tüm halılarınıza en az 6 ay temiz kalma garantisi veriyoruz.

 • 19 Mayıs Halı Yıkama
 • Ahmediye Halı Yıkama
 • Alkent 2000 Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Bahçelievler Halı Yıkama
 • Celaliye Halı Yıkama
 • Cumhurıyet Halı Yıkama
 • Çakmaklı Halı Yıkama
 • Dızdarıye Halı Yıkama
 • Ekinoba Halı Yıkama
 • Fatıh Halı Yıkama
 • Güzelce Halı Yıkama
 • Hürriyet Halı Yıkama
 • Kamiloba Halı Yıkama
 • Karaagaç Halı Yıkama
 • Kumburgaz Halı Yıkama
 • Mimaroba Halı Yıkama
 • Mimarsinan Halı Yıkama
 • Murat Çeşme Halı Yıkama
 • Pınartepe Halı Yıkama
 • Sinanoba Halı Yıkama
 • Türkoba Halı Yıkama
 • Ulus Halı Yıkama
 • Yenimahalle Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkamaBeylikdüzü halı yıkama; Çağlar Halı Yıkama Fabrikası.

Büyükçekmece halı yıkama firmamızı Twitter`da da takip edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız şu şekildedir: 0 212 422 32 32

]]>
Büyükçekmece Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/buyukcekmece-koltuk-yikama.htmlBüyükçekmece koltuk yıkama firması olarak siz değerli Büyükçekmece halkına en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize borç biliriz. ...

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece Koltuk Yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birleştiriyoruz.  Koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Büyükçekmece koltuk yıkama firmamız vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Büyükçekmece koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz firma olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri  portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Büyükçekmece Koltuk Yıkama
 • Türkoba Koltuk Yıkama
 • Mimaroba Koltuk Yıkama
 • Mimarsinan Koltuk Yıkama
 • Sinanoba Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz  semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.  Büyükçekmece Koltuk Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Büyükçekmece koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

]]>
Büyükçekmece Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/buyukcekmece-yatak-yikama.htmlBüyükçekmece yatak yıkama firmaları ucuz fiyat listesi ile yatak koltuk temizleme Çağlar Halı Yıkama Beylikdüzü Bahçeşehir Esenyurt ...

Büyükçekmece Yatak Yıkama

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz.Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür.Ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir.Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar.Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Ve bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz.Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır. MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır.Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır.Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz.Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder.Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur.Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Büyükçekmece yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Firma olarak evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile yatak yıkama hizmetini sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

Beylikdüzü halı yıkama servisi ile size en iyi halı yıkama ve yatak yıkama hizmetini sunan Çağlar Halı Yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Çağlar Halı Yıkama Facebook

 

]]>
Büyükçekmece Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/buyukcekmece-yorgan-yikama.htmlBüyükçekmece yorgan yıkama Çağlar Halı Yıkama fabrikası, Büyükçekmece`de profesyonel yorgan yıkama. ...

Büyükçekmece Yorgan Yıkama

Büyükçekmece Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik üTeknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hedef Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
]]>
Avcılar Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/avcilar-hali-yikama.htmlAvcılar halı yıkama Çağlar Halı Yıkama fabrikası Avcılar halı yıkama firması halı koltuk stor perde yorgan yatak yıkama. ...

Avcılar Halı Yıkama, Avcılar`da profesyonel halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama bulunduğu sektördeki 17 yıllık tecrübe ile sevilen her zaman tercih sebebi olan Avcılar Halı Yıkama firmamız Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama servisi, sizlere 17 yıldır hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktadır. Çağlar Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama servisi ile Avcılar bölgesinde  hizmet kalitesinden bir gün olsun dahi taviz vermemiş müşteri memnuniyeti için çalışmış ve tek odağı müşteri memnuniyeti  olan bir firmadır.

Avcılar Halı Yıkama olarak, sektördeki 17 yıllık tecrübemiz ile kendini yeteri kadar kanıtlamış güçlü altyapı sistemleri sayesinde müşterilerine bağlı bulduğu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çabalıyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmamızda bulunan makinelerimiz yıllardır sektörün en kaliteli en pahalı makineleridir. Bizler işimize son derece önem verdiğimiz için makinelerimizin de en sağlam makineler olması gerekiyor. Halılarınızı aldıktan sonra halılarınıza kendi halımız gibi bakıyor ve en iyi hizmeti vetmek için çabalıyoruz. Halılarınız piyasanın en modern halılarıyla temizlenmekte olup en iyi şekilde kullanılarak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Avcılar Halı Yıkama tesisimizdeki makinelerimiz sektörün en tecrübeli ve en kaliteli makineleri olduğu için halılarınız her türlü toz böcek ve haşereden temizleniyor ve en iyi şekilde temizlenerek size teslimi sağlanıyor.

Avcılar halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama olarak,17 yıllık sektör tecrübemizi halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp teslim etmekte kullanıyoruz. Hizmetimizde müşteri kalitesinden asla ödün vermiyor karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde en iyi hieti sunmak için çalışıyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmamızı seçen müşterilerimizin bize halılarınz güvenle teslim etmesi ve bizimle çalışma istekleri işimizi her geçen gün geliştirmemize ve daha iyi hizmet sunmaya ve tamamen müşteri odaklı çalışmamaızı sağlıyor.

Avcılar Halı Yıkama Tesisimize Gelen Halılar Nasıl Yıkanır?

Avcılar Halı Yıkama olarak, halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp yine en iyi şekilde size teslim etmek bizim biricil görevimiz. Avcılar Halı Yıkama olarak halılarınızı senede en az 2 defa yıkatmanızı tavsiye ediyoruz tabi ki sadece halılarınızı biz yıkadıysak. Halılarınızı özenle yıkıyor ve senede en fazla 2 defa hatta bazen bir defa yıkatacak kada temiz kalmasını sağlıyoruz. Ancak Avcılar Halı Yıkama firmalarından bizi değil de başka bir firmayı tercih ederseniz takdir edersiniz ki bu konuda size herhangi bir güvence veremiyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında pek çok firma tamamen kar odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ikinci plana atmaktadırlar bunun sonucu olarak müşteri ve iş arasında olumlu bir bağ kurulamamakta ne halılar temizlenebilmekte ne de herhangi bir sağlıklı hizmet ilşkisi yürütülebilmekte. Avcılar Halı Yıkama olrak biz kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıyor ve size en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi bu konuya adıyoruz.

Pek çok  firma halıları teslim aldıktan sonra herhangi bir toz alma işlemine tabi tutmamakta ve halılarınızda tozlar kalabilmektedir. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak biz bu konunuz üstesinden gelerek halılarınızı teslim aldıktan sonra ilk iş olarak halılarınızı modern makinelerimizde tozunu alıyor ardından özenle yıkıyoruz. Yıkama işleminden sonra makineler sıkma odalarına gönderiliyor ve buradaki makinelerle halılar sıkılıyor. Halılar sıkıldıktan sonra tam olarak kurutma odalarına gönderilip 2 saat içerisinde kurutuluyor. Halılarınız en geç 4 saat içerisinde hem yıkanmış hem de kurulanmış oluyor.

Büyük Tecrübe

Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak bugüne kadar 85.000`den fazla işi teslim ettik. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında bizden sonra ki en  eski firma bile 9 yıllıktır. Biz tam 17 yıldır hizmet veriyor ve asla hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz.  17 yıllık tecrübemizi değerli halılarınızda kullanıyor ve ortaya bir şaheser çıkarmaya çalışıyoruz. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firması olarak kurulduğumuz günden bu yana en profesyonel ekipmanlar ve profeyonel personeller ile çalıştık. Hala da çalışmalarımız sürüyor. Biz sadece memnuniyet odaklıyız. Bu nedenle hizmet kalitemizden hiçbir zaman asla taviz vermyeceğiz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Avcılar Halı Yıkama olarak, bölgede işini en iyi yapan çok nadir firmalardan birisiyiz. Szilere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak Avcılar Halı Yıkama servisi olarak bizim temel amacımız. Bu temel amaca yönelik olarak sizlerle çalışmaktan büyük keyif ve zevk alıyoruz. Sizleri memnun edebilmek için en iyi şekilde  çalışıyor hizmet kalitemizden bir gün dahi olsa ödün vermiyoruz.

- Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında en iyi firmadır. Buna koşulsuz güvenebilirsiniz. Güvenmiyorsanız bölgedeki tüm Avcılar Halı Yıkama firmaları deneyin. Emin olun bizden başkasını beğenememiyeceksiniz.

- Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama olarak kurulduğumuz günden beri en iyi ekiplerle en iyi malzemeler ve makinelerle çalıştık. Hep güleryüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Bunun sonucunda sizlere en iyi hizmeti verebildik.

- Avcılar Halı Yıkama olarak 24 saat boyunca çevrimiçi olan destek ekiplerimize talepleriniz bildirebilir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.

- İnsan sağlığını etkileyen kötü alerjenik etkiler içeren hiçbir maddeyi kullanmıyoruz. Sağlığınız önem veriyoruz.

- Hiçbir zaman kar odaklı olmadık hala da kar odaklı değiliz. Temel odağımız siz değerli müşterilerimizdir.

- Halılarınızı nasıl yıkadığımızı görebilmeniz için sizi Avcılar Halı Yıkama firmamıza davet ediyor ve çay ısmarlıyoruz.

- Halılarınız ile ilgili özel talep ve isteklerinize açığız ve her zaman dikkatli olmaya önem verdik.

- Sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktan çekinmiyoruz.

Biz Kimiz?

Çağlar Halı yıkama Avcılar Halı Yıkama firmamız 2002`de İstanbul`da açılarak hizmete girdi. Şuanda İstanbul`un avrupa yakasında pek çok bölgeye hizmet veriyoruz. 85.000`den fazla tamamlanmış siparişimiz ve 15.000`den fazla aktif müşterimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Avcılar Halı Yıkama olarak bölgenin en çok tercih edilen firmalarından birisiyiz. Ve işimizi hergün daha da profesyonelleştirmek için hizmet kalitemize ve müşteri portföyümüze son derece dikkatli davranıyoruz.

Gizlilik Politikamız

Çağlar Halı Yıkama olarak, Avcılar Halı Yıkama işimizde müşterilerimizin gizliliklerine son derece önem veriyor ve beklenmedik durumlara karşı güvenle bilgilerini saklıyoruz. Avcılar Halı Yıkama olarak bizi tercih eden müşterilerimizin ödeme bilgilerini telefon numaralarınız asla üçüncül şahıslarla paylaşmıyor güvenle saklıyoruz. Tüm bunlar gizlilik politikamız gereğidir. Gizlilik politikamıza önem veriyoruz.

Halılar Kaç Güne Yıkanır?

Avcılar Halı Yıkama  olarak halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor ve hep titiz davranıyoruz. Oluşacak herhangi bir aksilik için, para iade garantisi veriyoruz. Halılarınız teslim alındığı ilk gün firmamıza getirilir ve burada yıkanmaya başlar. Yoğunluk durumunda göre siparişiniz en geç 3 gün içerisinde teslim edilir. Biz yeterli  sayıda personel çalıştırdığımız için, hiçbir zaman bir aksilik çıkmaz. Halılarınızı saat 10`dan önce teslim almamız durumunda ertesi gün adresinize getirilir. 10`dan sonra teslim alınan halılar ise en geç 2 iş günü içerisinde Avcılar Halı Yıkama ücretsiz servis aracı ile adresinize teslim edilecektir.

Ne Zamandır Bu İşin İçerisindesiniz?

Çağlar Halı Yıkama olarak 2002 yılınan beri süregelen sektör tecrübemiz vardır. Sizler için çalışıyor ve sizlere himzet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama 2002`den beri ailenize ve sevdiklerinize güvenilir ve sağlıklı halı temizlemek için özenle çalışmaktadır.

Halılarım Yeterince Temiz Olacak Mı?

Avcılar Halı Yıkama firmamıza getirilen halılar her zaman en iyi şekilde yıkanıp teslim edilir. Güçlü makinelerimiz ve kullandığımız güçlü ekipmanlarla hiçbir zaman bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Halılarımı Ne Zaman Teslim Alırım?

Avcılar Halı Yıkama olarak saat 10.00`dan önce verilen siparişlerde halılarınız aynı gün alınır ve ertesi gün teslim edilir. Saat 10-18 arası alınan siparişlerde halılarınız ertesi gün alınır 2 iş günü sonunda teslim edilir. Avcılar Halı Yıkama olarak 18.00`den sonra alınan siparişlerinizde halılarınız en geç 3 gün içerisinde teslim edilecektir.

Bizden Memnun Kalan Müşterilerimiz;

Seda Hanım

Çağlar Halı Yıkama firmasını güvenle tavsiye ediyorum halılarım son derece titiz ve temiz bir şekilde yıkanmış ilk günden hiçbir fark gremedim. Halılarıma iyi baktıkları çin Çağlar Halı Yıkama`ya teşekkür ediyorum. Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama firmasını ilk kez kullandım gerçekten çok memnun kaldım, halının içerisinde dikkatli bakılmadıkça belli olmayan kirler vardı hepsi çıkmış çok memnun kaldım. Açıkçası Avcılar Halı Yıkama firmalarının hepsi ile çalıştım ama beni en çok memnun eden Çağlar Halı Yıkama oldu.  Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim sık sık kullanacağım teşekkür ediyorum.

Selin Hanım

Avcılar Halı Yıkama firmaları o kadar çok ki hangisine güvenip halılarınızı teslim edeceğiniz şaşırıyorsunuz. Benim 3 tane İran Halım vardı. Bilirsiniz İran halıları çok değerlidir. Bu halıları hiçbir zaman yıkatmadım çünkü tanesi yaklaşık 10,000 TL ediyor. Ardından Avcılar`da bir firma buldum ve bu firmaya halıyı verdim. Halım  yaklaşık 10m2 idi. İran halılarının metrekaresi en az bin TL`den başlıyor.

Halım yıkanmış temizlenmiş ve yaklaşık 1 hafta sonr bana geri teslim edildi. Halıyı teslim aldığımda bir tuhaflık gördüm halım eskiye nazaran daha da ufalmıştı. 2m2 halıyı adeta kesip öyle teslim etmişler. Kendilerine bunu bildirdiğimde hayır efendim öyle bir şey olamaz dediler. Ben de kanıtlayamadığım için halımın çalındığı ile kaldım. Uzun müddet bu halıları kendim yıkadım. Ondan sonra müşteri yorumlarını araştırırken Çağlar Halı Yıkamaya Avcılar Halı Yıkama firmasına denk geldim. Birkaç müşterisi teelfon numarası bırakmıştı onlara halılarımın durumunu anlattım. Çok pahalı olduğunu söyledim. Telefonda konuştuğum bayan da Çağlar Halı Yıkamaya 27 bin TL`lik halısını teslim etmiş ve en iyi şekilde halıyı teslim almıştı. Bunun üzerine ben de kendi halımı gönderdim. Halım 2 gün içerisinde bana teslim edildi. Özenle yıkanmış en ufak bir toz veya kir yoktu. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Eğer siz de Avcılar Halı Yıkama firması arıyorsanız kesinlikle Çağlar Halı Yıkamadan şaşmayın.

İrem Hanım

Selamlar herkese,Çağlar Halı Yıkama Avcılar Halı Yıkama fabrikasını uzun süredir kullanıyorum güvenle tavsiye ediyorum. Halılarınız ilk günkü temizliğine ve ilk günkü ferahlığına ulaşıyor. Eskiden halımı yıkatırken çok tedbirli davranırdım acaba çocuğuma zarar verir mi halı diye? Çocuklarımın halılara alerjisi olduğu için yılda 4 kere halıları yıkatırdım. Artık yılda sadece 2 kere yıkatmam yeterli oluyor hepsi  Çağlar Halı yıkama sayesinde çok teşekkür ederim. Halılarınızı öğlen alıp 2 gün sonra teslim ediyorlar. Ben bu kadar hızlı çalışan hiçbir ekip görmedim. Hatta halılarımı en erken geri alma rekorum 6 gündü. Özellikle bayram zamanlarında kendileriyle hep çalışırım teşekkürler Çağlar Halı Yıkama

Doğukan Bey

Avcılar Halı Yıkama firmaları arasında işini en iyi yapan firma Çağlar Halı Yıkama, kendileriyle geçen hafta çalışma fırsatım oldu. Benim hanım biraz pimpirikli olduğu için halıları en iyi şekilde temizlenmesini istiyor. Bugüne kadar pek çok firma denedik ama aralarında en iyisi Çağlar Halı Yıkama oldu. Eğer sizde Avcılar Halı Yıkama firmalarının en iyisini aramaya çalışıyorsanız bu konuda kesinikle Avcılar Halı Yıkama diyorum.

Avcılar Halı Yıkama Servis Güzergahlarımız:

 • Ambarlı Halı Yıkama
 • Cihangir Halı Yıkama
 • Denizköşkler Halı Yıkama
 • Firuzköy Halı Yıkama
 • Gümüşpala Halı Yıkama
 • Merkez Halı Yıkama
 • Mustafa Kemal Paşa Halı Yıkama
 • Tahtakale Halı Yıkama
 • Üniversite Halı Yıkama
 • Yeşilkent Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama servisi, Avcılar halı yıkama firmamızı Twitter`da da takip edin! Avcılar halı yıkama telefon:

0 212 422 32 32

0 212 689 99 99

0 536 598 20 24

]]>
Avcılar Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/avcilar-koltuk-yikama.htmlAvcılar koltuk yıkama, Çağlar Halı Yıkama fiyatları ile Avcılar`da evde yerinde koltuk yıkama şirketi. ...

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birleştiriyoruz.  Koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Avcılar koltuk yıkama firmamız vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Avcılar Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Avcılar Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Avcılar koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz firma olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri  portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Avcılar Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Avcılar Koltuk Yıkama
 • Ambarlı Koltuk Yıkama
 • Firuzköy Koltuk Yıkama
 • Mustafa Kemal Paşa Koltuk Yıkama
 • Cihangir Koltuk Yıkama
 • Denizköşkler Koltuk Yıkama
 • Gümüşpala Koltuk Yıkama
 • Tahtakale Koltuk Yıkama
 • Üniversite Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz  semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.  Avcılar Koltuk Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Avcılar Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Avcılar koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

]]>
Avcılar Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/avcilar-yatak-yikama.htmlAvcılar yatak yıkama, Çağlar Halı Yıkama Avcılar ucuz fiyatları ile Avcılar`da yatak yıkama şirketi ...

Avcılar Yatak Yıkama

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz.Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür.Ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir.Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar.Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Ve bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz.Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır.Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır.Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz.Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder.Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur.Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Avcılar yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Firma olarak evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile yatak yıkama hizmetini sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

]]>
Avcılar Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/avcilar-yorgan-yikama.htmlAvcılar yorgan yıkama, Çağlar Halı Yıkama ile Avcılar Beylikdüzü`nde en iyi Avcılar yorgan yıkama fabrikası. ...

Avcılar Yorgan Yıkama

Avcılar yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Avcılar yorgan yıkama

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Avcılar`da En İyi Avcılar Yorgan Yıkama Firması

Avcılar yorgan yıkama olarak, teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Avılar Yorgan Yıkama: Teknolojik Donanımı ve Kullanılan Temizlik Ürünleri İncelenmeli!

Teknolojik donanım ve kullanılan temizlik ürünleri işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir Avcılar yorgan yıkama firması ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Firmamızda tek hedef halı yıkama ve Avcılar yorgan yıkama firmaları arasından en iyi Avcılar yorgan yıkama firması olmaktır. Beylikdüzü halı yıkama tesisisleri bünyesinde bulunan Avcılar yorgan yıkama ve battaniye yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Avcılar yorgan yıkama ve Battaniye yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.

Avcılar yorgan yıkama Twitter

]]>
Küçükçekmece Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/kucukcekmece-hali-yikama.htmlKüçükçekmece halı yıkama Çağlar Halı Yıkama, Cennet, Tepeüstü ve Sultanmurat`ta halı koltuk stor perde yorgan ve yatak yıkama. ...

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası, İstanbul Beylikdüzü`nde yer alan profesyonel ve tam teşekküllü halı yıkama fabrikasında halılarınızı gerçek temizlik ile buluşturmaktadır. Küçükçekmece halı yıkama fabrikası, otomatik halı yıkama makinesi ile halınızın kirlerden arınmasını sağlamaktadır. Küçükçekmece halı yıkama firmamız halı temizliğindeki tecrübesi ile her çeşit halıyı yıkamakta ve bu işlemlerde garanti vermektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama firması olarak halılarınızı kaliteden ödün vermeden titiz bir yıkama sisteminden geçiriyoruz. Küçükçekmece halı yıkama servisimizle Küçükçekmece ilçesi başta olmak üzere Cennet Mahallesi, Tepeüstü, Sultanmurat, Sefaköy, Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece ilçelerinde de profesyonel ortamda halı yıkıyoruz. Küçükçekmece halı yıkama ücretsiz servis hizmetimiz ile halılarınızı evlerinizden alıyor ve temizlendikten sonra yine ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz. Halılarınızı kaliteli, bu işin uzmanları tarafından ve profesyonelce yıkanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Halı Yıkama Firması

Biz, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin en iyi Küçükçekmece halı yıkama firması olarak sizlere halı yıkama sektöründe 2000 senesinden beri hizmet vermekteyiz. Halı yıkama işlerinizi en hijyenik ve en kaliteli şekilde gerçekleştiren firmamız 15 senedir son sürat çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle de birçok halı yıkama firmasından öne geçerek kendisini ön planda tutmayı başarmıştır.

Küçükçekmece halı yıkama firmamız, halı temizliği konusunda %100 hijyenik temizlik yapan, sağlığınızı ve bütçenizi düşünen ender halı yıkama firmalarından birisidir. Küçükçekmece Halı Yıkama firmamız halılarınızı yıkarken son teknoloji ile üretilmiş olan halı yıkama araçlarını kullanmakla birlikte kullandığımız deterjanlar da Sağlık Bakanlığı`ndan onaylı oldukça kaliteli deterjan markalarına ait olan ürünlerden meydana gelmektedir. Bu nedenle de hem sağlığınıza dikkat ediyor hem de halılarınızı kusursuz bir şekilde yıkıyoruz.

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak bünyemizde bulunan halı yıkama personelimiz de oldukça deneyimli ve gelişmeye açık olan ekipten meydana gelmektedir. Dolayısı ile de sizlerin memnuniyetini hat safhada tutmayı ilk hedefimiz olarak belirleyerek halı yıkama sektöründe emin adımlarla adımızı duyurmaktayız.

Firmamız Küçükçekmece halı yıkama sizlere sadece kaliteli halı yıkama hizmeti sunmakla kalmıyor; aynı zamanda da ekonomik ve bütçenizi sarsmayacak şekilde fiyat tablosu oluşturarak sizlere ekonomik Küçükçekmece halı yıkama fiyatları ile ekonomik temizlik hizmeti sunuyor. Sizlere sunmuş olduğumuz halı yıkama fiyatlarımız halılarınızın özelliklerine, büyüklüğüne göre değişmekle birlikte asla sizi mağdur etmeyecek ve de zorda bırakmayacak şekilde hazırlanan fiyatlardan oluşmaktadır.

Fiyat listesi sayfamızdan uygun fiyatlarımızı inceleyebileceğiniz gibi, iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan da detaylı bilgi alarak ya da Küçükçekmece halı yıkama firmamıza gelerek aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilir ve halı yıkama konusunda bizlere ve de ekibimize siparişinizi verebilirsiniz.

Küçükçekmece Halı Yıkama Servis Güzergahımız

 • Atakent Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Beşyol Halı Yıkama
 • Cennet Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Fevzi Çakmak Halı Yıkama
 • Gültepe Halı Yıkama
 • Halkalı Merkez Halı Yıkama
 • İnönü Halı Yıkama
 • İstasyon Halı Yıkama
 • Kanarya Halı Yıkama
 • Kartaltepe Halı Yıkama
 • Kemalpaşa Halı Yıkama
 • Mehmetakif Halı Yıkama
 • Söğütlü Çeşme Halı Yıkama
 • Sultan Murat Halı Yıkama
 • Tevfik Bey Halı Yıkama
 • Yarımburgaz Halı Yıkama
 • Yeni Mahalle Halı Yıkama
 • Yeşilova Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama servisi, bir Çağlar Halı Yıkama Fabrikası hizmetidir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Facebook

]]>
Küçükçekmece Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/kucukcekmece-koltuk-yikama.htmlKüçükçekmece koltuk yıkama firması olarak siz değerli Küçükçekmece halkına en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize borç biliriz. ...

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Küçükçekmece Koltuk Yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birleştiriyoruz.  Koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Küçükçekmece koltuk yıkama firmamız vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Küçükçekmece koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz firma olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri  portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Küçükçekmece Koltuk Yıkama
 • Cennet Koltuk Yıkama
 • Kartaltepe Koltuk Yıkama
 • Söğütlü Çeşme Koltuk Yıkama
 • Cihangir Koltuk Yıkama
 • Yarımburgaz Koltuk Yıkama
 • Atatürk Koltuk Yıkama
 • İstasyon Koltuk Yıkama
 • Beşyol Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz  semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.  Küçükçekmece Koltuk Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Küçükçekmece koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

]]>
Küçükçekmece Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/kucukcekmece-yatak-yikama.htmlKüçükçekmece yatak yıkama, Çağlar Halı Yıkama Küçükçekmece fiyatlar ile Küçükçekmece`de yatak yıkama. ...

Küçükçekmece Yatak Yıkama

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz.Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür.Ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir.Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar.Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Ve bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz.Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır.Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır.Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz.Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder.Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur.Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Küçükçekmece yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Firma olarak evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile yatak yıkama hizmetini sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

]]>
Küçükçekmece Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/kucukcekmece-yorgan-yikama.htmlKüçükçekmece yorgan yıkama Çağlar Halı Yıkama olarak Küçükçekmece`de yorgan yıkama. ...

Küçükçekmece Yorgan Yıkama

Küçükçekmece Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik üTeknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hedef Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
]]>
Esenyurt Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/esenyurt-hali-yikama.htmlEsenyurt halı yıkama Çağlar Halı Yıkama fiyatları ile Beylikdüzü ve Esenyurt`ta tavsiye halı, koltuk, yorgan ve stor perde yıkama. ...

Esenyurt Halı Yıkama, Fiyatları İle Esenyurt`ta En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt Halı Yıkama, sektöründeki 17 yıllık tecrübe, Beylikdüzü halı yıkama firmaları dahilinde sevilen, tercih ve tavsiye edilen Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama firmamız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama, 17 yıldır tecrübesinden ve kalitesinden tek bir gün dahi olsa ödün vermeden çalışmış ve sizlerin güler yüzlü memnuniyet sayesinde Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında en popüler firma olmuştur.

Esenyurt Halı Yıkama olarak 17 yıllık sektör tecrübemiz ile kendini inandırmış ve güçlü altyapımızla müşteriletimize en iyi hizmeti vermeyi taahüt ediyoruz. Halılarınızı kendi halımız gibi görüyor en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızda en kaliteli modern makinelerimizle halılarınızı yıkıyor ve en iyi temizliği sunuyoruz. Halılarınızı Esenyurt Halı Yıkama ücretsiz servisi ile aldıktan sonra en iyi şekilde temziliyor ve ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Halılarıız tam otomatik modern makinelerimizle temizlenmekte ve bitkisel özlü malzemelerizle her türlü toz böcek haşereden halılarınızı arındırıyoruz. Halılarınız diğer Esenyurt Halı Yıkama firmaları karşısında çok daha iyi yıkanmakta ve bir temizlikten çok daha fazlasına sahip olmaktadır. Halılarınız modern ve kaliteli makinelerimizle en iyi şekilde temizlenmekte ve size teslim edilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama

İşimizi Çok Seviyoruz

Esenyurt Halı Yıkama, 17 yıldır temizlik ve hizmet ilkelerinden ödün vermeyen ve mevcut beklentilerin çok daha üzerinde hizmet verip müşterilere beklentilerinin çok daha fazlasını sunmaktadır. Hizmetlerimizde karşılık sevgi ve saygı çerçevisinde iş yapmak için titizliği ön plana alıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızı tercih eden müşterilerimizin bize halılarını özenle teslim etmesi ve bize sonsuz güven duyması bu işi kusursuzca yapmamızı sağlıyor.

Esenyurt Halı Yıkama, Halı Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyor?

Esenyurt Halı Yıkama olarak, halılarınızı en az senede iki defa yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Tabi ki bu tavsiye Çağlar Halı Yıkama`nın temizlik garantisi ile oluyor. Farklı firmalarla çalışırsanız halılarınızı senede 4-5 defa yıkatmanız gerekebilir. Halı yıkama firmaları, kar odaklı çalıştıklarından halılarınızı iyi bir şekilde yıkayamamakta ve halılarınıza çok ciddi hasarlar verebilmektedir. Esenyurt Halı Yıkama olarak, biz halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor ve en ufak bir zarar dahi vermiyoruz.

Halılarınız modern makinelerimizle en iyi şekilde yıkanmakta, en ufak toz ve pislik kalmamaktadır. Bildiğiniz gibi Esenyurt Halı Yıkama adı ile pek çok halı yıkama firması halıları temziledikten sonra yoğun bir şekilde parfüm sıkışı gerçekleştirirler. Bu parfüm sıkma işlemi ile halı çok temiz kokar aslında asla temizlenmemiştir. Halı temiz koksa da acele ve elle yıkandığı için hiç bir zaman halılarınız iyi bir şekilde temizlenmiş olmayacak. Esenyurt Halı Yıkama tesisimizdeki 13 fırçalı halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor en ufak bir zarar dahi vermiyoruz. Üstüne yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Eğer halılarınızı temiz yıkamadığımızı düşünüyorsanız sizden en ufak bir ücret almadan yüzde yüz iade garantisi sunuyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama olarak, müşterilerimizin gizliliği ve bize karşı duydukları güven asla boşa  çıkarılmaz. Güven olmadan hiçbir işin özenle yapılacağına inanmayanlardanız. Esenyurt Halı Yıkama olarak, müşterilerimize bizden bekledikleri güveni sağlıyor ve en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin halılarının nasıl yıkandığını görmeleri için firmamızda bizzat ağırlıyor, ve misafir ediyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz bize emanet ettikleri halıların nasıl yıkandığını bizzat görmektedirler.

Tozları Alıyoruz

Esenyurt Halı Yıkama olarak, pek çok firmanın yaptığı gibi halıyı alıp  hemen makineye atmıyor önce toz makinelerimizde tozlarını alıyor ve daha sonra toz makinelerimiz içerisindeki saç kılı böcek ve haşere gibi zararlı ve temiz olmaan mikroorganizmalardan halınızı temizliyoruz. Halınızın tozu alındıktan sonra mikroorganizma makinemize atıyor ve burada gözle görünmeyen tüm bakterilerin ölmesini sağlıyoruz. Bakteri işleinden sonra halılarınız yıkama işlemine geçiyor. Yıkama işlemi ile birlikte halınız ilk aldığınız gün kadar temiz ve güzel kokuyor. Halılarınz iyice yıkandıktan sonra Esenyurt Halı Yıkama olarak, halılarınızı sıkma makinelerimize koyuyoruz. Bu bölümde ıslak halılarınızın içindeki sular çekiliyor  tamamen hafif nemli haline geliyor. Ardından kurutma odalarına halılarınızı alarak halılarınızın kurutulmasını sağlıyoruz. Burada yaklaşık 1 saat içinde halılarınız tamamen kurumuş oluyor. Sonuç olarak Esenyurt Halı Yıkama olarak, toz alma mikroorganizma filtresi,yıkama ve kurutma işleminden sonra halılarınız hazır hale getiriliyor.Bu işlem toplam 2-3 saat sürüyor.

17 Yıllık Büyük Tecrübe

Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama servisi olarak 17 yıllık tecrübemizi yaptığımız işlerde en iyi şekilde kullanıyor ve bunu işimize en iyi şekilde yansıtıyoruz. Kaliteli melzemeler kullanıyor. Profesyonel personellerle çalışıyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmamızda yıkama personellerimize ek olarak kalite kontrol ekibimiz bulunmaktadır. Halıların yeterince temiz olduğuna emin olmadan halıları evinize getirmiyoruz. Halılarınız gününde alınıp en geç 2 gün sonra evinize getiliyor. Asla sorumluluklarımızı yerine getirmekte zorlanmıyor ve çekinmiyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama olarak sektörde pek çok firma halı yıkama alanında hizmet vermekte ancak çoğu işi düzgün yapamadığından müşterilerimizin halıları mahvetmektedirler. Biz Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama olarak asla ve asla kaliteli makine ve malzeme kullanmktan çekinmez zarar etmek pahasına size en iyi hizmeti sunarız. Çağlar Halı Yıkama size en iyi hizmeti sunmaktan ve en iyi en uygun fiyatları sunmaktan asla çekinmez. Sağlık şartlarından dolayı pek çok firma halıyı el ile yıkamakta ve bu da halıların yeteri kadar temizlenmemesine ve halı yıkayan personelin varsa sağlık sorunlarının halıya geçmesine halıdan da size bulaşmasına neden olmaktadır. Ancak Esenyurt Halı Yıkama olarak biz asla böyle kötü bir hizmet sunmaz size en iyi hizmeti vermek için çabalarız. Her geçen gün kendini geliştiren bir firma olduğumuz için biza yapılan her yorumda bir öekinden çok daha iyi olmaktadır.

Neden Sizi Tercih Edelim?

Esenyurt Halı Yıkama olarak, biz işini en iyi yapan nadir firmalardan biriyiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim temel amacımızdır. Bu yüzden sizlerle çalışmaktann büyük mutluluk duyuyor ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak için büyük çaba sarfediyoruz.

- Bugüne kadar halı yıkama ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun Çağlar Halı Yıkama size en iyi hizmeti sunacak.

- Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama olarak profesyonel ekiplerle çalışıyor profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz.

- Esenyurt Halı Yıkama olarak 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Müşteri Hizmetleri personelimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

-İnsan sağlığını olumsuz etkileyen hiç bir ürünü kullanmamaktayız.

- Kar odaklı değiliz müşteri memnuniyeti odaklıyız.

- Yıkama işlemini görebilmeniz adına firmamıza davet ediyoruz.

-Özel isteklere karşı açığız halınızı en hasas şekilde yıkamak için büyük çaba sarf etmekteyiz.

- Müşterilerimize en içten derin bir saygı duyuyoruz.

- Güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Hakkımızda

Çağlar Halı Yıkama olarak firmamız 2002 yılından beri aktif ve faal bir şekilde hizmet vermektedir. Bugüne kadar 85.000`den fazla halı yıkadık. 15.000`den fazla müşteriyle çalıştık Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında birinciyiz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Gizlilik Politikamız

Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama servisi olarak müşteri gizliliğine son derece önem veriyor asla istemediği bir durumla karşılaşmasına neden olmuyoruz. Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında bizi tercih etmeniz durumunda ödeme bilgileriniz telefon numaranız asla üçüncül kişilerle paylaşılmaz. Bu bizim gizlilik politikamızın gereğidir.

Halılar Kaç Günde Yıkanıyor?

Esenyurt halı yıkama olarak halılarınızı en iyi ve en titiz şekilde yıkıyor ve en  iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Halılarınız teslim alınan ilk gün yıkanmaya başlar. Yoğunluk durumuna göre halılarınız ertesi gün yıkamaya alınabilir ve ertesi gün teslim edilir. Esenyurt Halı Yıkama olarak halılarınızı en geç 2 gün içerisinde teslim ederek asla sizi mahcup etmiyoruz. Dilerseniz halılarımın acil yetişmesi lazım demeniz durumunda acil acil hizmeti kullanarak halılarınız alındığı gün teslim edilmesini sağlyabilirsiniz. Bunun için en geç 09.00 saatine kadar talep yapmalısınız.

Ne Zamandır Bu İşi Yapıyorsunuz?

Çağlar Halı Yıkama olarak 2002 yılından beri bölgenin tercih edilen tek firmasıyız. Esenyurt Halı Yıkama servisi ile 2002 yılından beri ailenize size ve sevdiklerinize sağlıklı halı ulaştırmayı hedef haline getirdik.

Halılarım Temiz Yıkanıyor Mu ?

2002 yılından beri halılarınız en iyi şekilde yıkanıp en temiz şekilde size ulaştırılmaktadır. Halılarınızın temiz bir şekilde yıkandığına canı gönülden inanabilirsiniz.

Halılar Ne Zaman Teslim Edilir?

Halılarınız bizi telefon ile arayıp ne zaman talep geçtiğinize bağlı olarak teslimi yapılmaktadır. Esenyurt Halı Yıkama olarak saat 10.00`a kadar alınan talepler ertesi gün teslim edilir. Acil Acil hizmeti ile saat 09.00`a kadar alınan talepler ile halınız aynı gün teslim edilir. Saat 10-18 arası alınan taleplerde halınız 2 gün sonra 18.00`den sonra alınan taleplerde 3 gün sonra teslim edilir.

Hizmetimizden Memnun Kalan Müşterilerimizin Yorumları

Esma Hanım

Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama firmasını seçtim. Gerçekten işlerini en iyi şekilde yapıyorlar diyebilirim. Kendileriyle neredeyse 1 yıldır çalışıyorum. 1 yıl için sadece iki defa halımı yıkattım. Halılarım çok çok iyi şekilde yıkanıyor tertemiz bir şekilde bana ulaşıyor. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama firmasını tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Herkesin kullanmasını öneririm. Yaklaşık 1 ay önce kurban bayramı nedeniyle halılarımın acil yıkanması gerektiğini saat 08.32`de telefon açarak söyledim. Saat 10.20 sularında evime gelerek halılarımı aldılar. 4 parça halıyı 10.20`de teslim aldılar ve akşam 20.40 sularında teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve müteşşekir olduğumu bildirmek istiyorum. Umarım herkes Esenyurt Halı Yıkama firmaları arasında Çağlar Halı Yıkama firmasını tercih ederek,iyi bir karar vermiş olur.

Gülnür Hanım

Merhaba herkese, Esenyurt Halı Yıkama firmaları o kadar fazla ki hangisini tercih edeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bugüne kadar en az 10 firma ile çalıştım. En memnun kaldığım firma Çağlar Halı Yıkama oldu. Kendileriyle sürekli çalışacağıma eminim. Esenyurt Halı Yıkama fabrikasının nasıl çalıştıklarını görmek için firmalarına gittim. Gerçekten kaliteli ekipmanlar kullanıyorlar. Çalışan personeller en iyi şekilde çalışıp en iyi hizmeti veriyorlar. Kaliteli personellerle çalıştıktları personellerin kullandıkları eldiven ve ekipmanlardan belli oluyor. Yaklaşık 2 hafta önce kendilerine tanesi 1.000 TL`den daha pahalı olan 3 tane halı gönderdim. Halılarım inanırmısınız çok temiz çok kaliteli bir şekilde geldi. Hatta hiç abartmıyorum. Halılar geldiğinde bu benim halım değil dedim. Personel de biz halınızı böyle güzl yıkıyoruz diyerek güldü. Esenyurt Halı Yıkama sahibine gerçekten çok teşekkür ederim. Kendileriyle sürekli olarak çalışmaya devam edeceğim.

Esenyurt Halı Yıkama firmalarından Çağlar Halı Yıkama olarak, sizlere güvenli temiz aieniz ve kendiniz için sağlıklı halılar teslim ediyoruz. Alerji yapmayan hijyenik temizlik malzemelerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama bu konuda tüm sorumluluğu üzerine alır eğer iyi bir hizmet bekliyorsanız, bizden başka kesinlikle alternatifiniz yok. Çağlar Halı Yıkama Esenyurt Halı Yıkama size profesyonel hizmet vermek için aramalarınızı bekliyor.

Esenyurt Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 • Akçaburgaz Halı Yıkama
 • Ardıçlı Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Esenkent Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Güzelyurt Halı Yıkama
 • İncirtepe Halı Yıkama
 • İnönü Halı Yıkama
 • İstiklal Halı Yıkama
 • Mehterçeşme Halı Yıkama
 • Merkez Halı Yıkama
 • Namık Kemal Halı Yıkama
 • Örnek Halı Yıkama
 • Pınar Halı Yıkama
 • Saadetdere Halı Yıkama
 • Sanayi Halı Yıkama
 • Talatpaşa Halı Yıkama
 • Yenikent Halı Yıkama
 • Yeşilkent Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama telefon: 0 212 422 32 32

Beylikdüzü halı yıkama servisi, Esenyurt halı yıkama ve Çağlar Halı Yıkama Fabrikası Twitter

]]>
Esenyurt Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/esenyurt-koltuk-yikama.htmlEsenyurt koltuk yıkama firması olarak siz değerli Esenyurt halkına en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize borç biliriz. ...

Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt Koltuk Yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birleştiriyoruz.  Koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Esenyurt koltuk yıkama firmamız vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Esenyurt Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Esenyurt Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Esenyurt koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz firma olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri  portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Esenyurt Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Esenyurt Koltuk Yıkama
 • Esenkent Koltuk Yıkama
 • İncirtepe Koltuk Yıkama
 • Mehterçeşme Koltuk Yıkama
 • Örnek Koltuk Yıkama
 • Sanayi Koltuk Yıkama
 • Namık Kemal Koltuk Yıkama
 • Saadetdere Koltuk Yıkama
 • Yenikent Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz  semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.  Esenyurt Koltuk Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Esenyurt Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Esenyurt koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

]]>
Esenyurt Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/esenyurt-yatak-yikama.htmlEsenyurt yatak yıkama, Çağlar Halı Yıkama fiyatları ile Esenyurt`ta yatak yıkama hizmeti. ...

Esenyurt Yatak Yıkama

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz.Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür.Ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir.Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar.Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Ve bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz.Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır.Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır.Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz.Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder.Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur.Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Esenyurt yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Firma olarak evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile yatak yıkama hizmetini sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

]]>
Esenyurt Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/esenyurt-yorgan-yikama.htmlEsenyurt yorgan yıkama Çağlar Halı Yıkama, Esenyurt yorgan yıkama fiyatları ve kalitesi ile Esenyurt`ta en iyisi. ...

Esenyurt Yorgan Yıkama

Esenyurt Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik üTeknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hedef Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
]]>
Yakuplu Halı Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/yakuplu-hali-yikama.htmlYakuplu halı yıkama Çağlar Halı Yıkama olarak Beylikdüzü Yakuplu`da halı, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniye yıkama fabrikası. ...

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikasını Neden Seçmeliyim?

Yakuplu halı yıkama olarak, sevdiklerinizle huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürebileceğiniz ortamlar için ciddi anlamda özen gösteriyoruz. Yakuplu halı yıkama firmamızda yıkanan her halı, size sağlıklı bir ortam sunar. Temiz bir halı hem evinizin görünümü hem de içinde yaşayan insanların sağlığı için son derece önem arz eden bir konudur. Lekeler ve pis halılar sizi huzurlu bir ortamdan uzaklaştırdığı gibi, halıdaki alerjenler ve diğer mikroplar ev halkı için çok ciddi solunum hastalıklarına neden olabilir. Sağlığın dışında halının üretiminde kullanılan malzemesine göre yıkanması da önemli konular arasındadır.

Yakuplu halı yıkama

Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak her halıya ayrı yıkama programı seçmekteyiz. Halınızı Yakuplu halı yıkama firmasına teslim ederken gözünüz arkada kalmaz. Çünkü, Yakuplu halı yıkama firması olarak, halıların güvenli ve zarar görmeden temizliği ile ilgili ciddi çalışmalar yaptık. Otomatik halı yıkama makineleri ve halı temizliğinde kullandığımız organik şampuanlarla hem sağlığınızı hem de halınızı koruyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama İle Halınızın Ömrü Uzayacak

Halınıza iyi bakarsanız, halınızı eskimeden ilk günkü gibi canlı haliyle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Peki, yeni aldığınız bir halıyı uzun yıllar kullanmanın nasıl olacağını biliyor musunuz? Sanırız hayır!.. Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak öncelikle halıları çok iyi tanıyoruz. Gerek makine halısı, gerek el dokuma ve yün halıların yıkama ve bakımı hakkında tüm detayları biliyoruz. Halınızı yıkarken, sadece para kazanma amacı ile değil, Yakuplu halı yıkama firmamızdan övgü ile bahsedip, bizi dostlarınıza tavsiye etmeniz için elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Her halı yeni alındığında doğal olarak yeni ve parlak bir görünüme sahiptir. Fakat, Yakuplu halı yıkama firmaları arasında referenslarına bakmadan seçim yapacağınız bir firma, o canlı ve yeni olan halınızda onarımı mümkün olmayan hasar bırakabilir. Yıkamada kullanılan su, deterjan, kurutma makinesi devri ve daha birçok etken, halınızı yıkarken bir takım kriterlere bağlı olarak kullanılmalıdır. Aksi takdirde halınızda bozulmalar ve yanma gibi durumlar görülebilir. Yakuplu halı yıkama firmamızda bu gibi durumlarla karşılaşma olasılığınız bulunmamaktadır. Yıkanmak üzere sizden teslim alınan halınız, Yakuplu halı yıkama garantisi altındadır.

Yakuplu halı yıkama fabrikası profesyonel ve tam teşekküllü halı yıkama fabrikasında halılarınızı gerçek temizlik ile buluşturmaktadır. Yakuplu halı yıkama firmamızda otomatik halı yıkama makinesi ile halınızın kirlerden arınmasını sağlamaktadır. Yakuplu halı yıkama firmamız halı temizliğindeki tecrübesi ile her çeşit halıyı yıkamakta ve bu işlemlerde garanti vermektedir.

Yakuplu halı yıkama firması olarak halılarınızı kaliteden ödün vermeden titiz bir yıkama sisteminden geçiriyoruz. Yakuplu halı yıkama servisimizle Yakuplu ilçesi başta olmak üzere, Yakuplu, Beylikdüzü, Yakuplu ve Yakuplu ilçelerinde de halı yıkıyoruz. Yakuplu halı yıkama ücretsiz servis hizmetimiz ile halılarınızı evlerinizden alıyor ve temizlendikten sonra yine ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim ediyoruz. Halılarınızı kaliteli, bu işin uzmanları tarafından ve profesyonelce yıkanmasını istiyorsanız Yakuplu halı yıkama iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü`nde En İyi Firma: Yakuplu Halı Yıkama

Biz, İstanbul ili Yakuplu ilçesinin en iyi Yakuplu halı yıkama firması olarak sizlere halı yıkama sektöründe 2000 senesinden beri hizmet vermekteyiz. Yakuplu halı yıkama işlerinizi en hijyenik ve en kaliteli şekilde gerçekleştiren Yakuplu halı yıkama firmamız 15 senedir son sürat çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle de birçok halı yıkama firmasından öne geçerek kendisini ön planda tutmayı başarmıştır.

Halı yıkama konusunda %100 hijyenik temizlik yapan Yakuplu halı yıkama halılarınızı yıkarken son teknoloji ile üretilmiş olan halı yıkama araçlarını kullanmakla birlikte kullandığımız deterjanlar da Sağlık Bakanlığından onaylı oldukça kaliteli deterjan markalarına ait olan ürünlerden meydana gelmektedir. Bu nedenle de hem sağlığınıza dikkat ediyor hem de halılarınızı kusursuz bir şekilde yıkıyoruz.

Firma olarak bünyemizde bulunan halı yıkama personelimiz de oldukça deneyimli ve gelişmeye açık olan ekipten meydana gelmektedir. Dolayısı ile de sizlerin memnuniyetini hat safhada tutmayı ilk hedefimiz olarak belirleyerek halı yıkama sektöründe emin adımlarla adımızı duyurmaktayız.

Firmamız Yakuplu Halı Yıkama sizlere sadece kaliteli halı yıkama hizmeti sunmakla kalmıyor; aynı zamanda da ekonomik ve bütçenizi sarsmayacak şekilde fiyat tablosu oluşturarak sizlere halı yıkama fiyatlarını sunuyor. Sizlere sunmuş olduğumuz Yakuplu halı yıkama fiyatlarımız halılarınızın özelliklerine, büyüklüğüne göre değişmekle birlikte asla sizi mağdur etmeyecek ve de zorda bırakmayacak şekilde hazırlanan fiyatlardan oluşmaktadır.

Fiyat listesi sayfamızdan uygun Yakuplu halı yıkama fiyatlarımızı inceleyebileceğiniz gibi, iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan da detaylı bilgi alarak ya da Beylikdüzü halı yıkama firmamıza gelerek aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilir ve halı yıkama konusunda Yakuplu halı yıkama ekibimize siparişinizi verebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Twitter

]]>
Yakuplu Koltuk Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/yakuplu-koltuk-yikama.htmlYakuplu koltuk yıkama firması olarak siz değerli Yakuplu halkına en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize borç biliriz. ...

Yakuplu Koltuk Yıkama

Yakuplu Koltuk Yıkama hizmetimizi yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile birleştiriyoruz.  Koltuk yıkama hizmetimizde personellerimiz hizmet için eğitimleri mutlaka almaktadırlar. Deneyimli ve işlerinde ehil olması ile birlikte gelişen ve değişen koltuk takımları için güncel bilgiler ile yeniden hizmetlerini uygulama yöntemlerini değiştirmektedirler. Yakuplu koltuk yıkama firmamız vermiş olduğu hizmet de müşteri memnuniyetini merkezine almış durumdadır. Yani her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemsenmektedir.

Yakuplu Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Uygulamaktayız?

Siz müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması sonucu gerekli olan bilgileriniz alınarak istemiş olduğunuz tarih ve saat için randevu oluşturulur. Oluşturulan randevu zamanına az bir süre kaldığında tekrardan bilgi verilerek uygun olduğunuz onayını alarak evinize veya iş yerinize gelinir. Daha sonrasında özel makinemiz ve şampuanlarımız uygun karışımları hazırlanır. Koltuk takımlarınızın yıkanması için gerekli ortamın hazırlanması ile birlikte yıkama işlemine geçirilir.

Önce şampuanlama sonrasında vakumlu çekme şeklide işlemler yapılır. Sizlerin kontrolleri sonrasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir onayı alınarak hizmet sonlandırılır.

Yakuplu Koltuk Yıkama Taleplerinizde Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Vermiş olduğumuz koltuk yıkama hizmetinde memnuniyetiniz garantimiz altındadır.
 2. Fiyatlarımız olması gereken en uygun rakamdır. Hizmetimiz için en uygun ücretlendirme ile hizmet vermekteyiz.
 3. Elemanlarımız konusunda gerekli eğitimleri almış işlerinin ustasıdır. Düzenli aralıklarla müşteri davranışları, hizmetin kalitesinin artırılması konusunda uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır.
 4. Kullanmış olduğumuz makinemiz gerekli olan alt yapıya sahip teknolojinin gereksinimlerini karşılayan özel bir makinedir.
 5. Şampuanlarımız sağlığınız için sorun teşkil etmeyecek anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Yakuplu koltuk yıkama firması olarak yukarıdaki beyanlarımız hizmetlerimiz esnasında harfiyen uymakta olduğumuz beyanlardan oluşmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesi her zaman kusursuzluk hedefi üzerine kurulmaktadır. Çünkü biz firma olarak bizleri bir çok defa çağıran ve tavsiye eden müşteri  portföyünü oluşturmak istiyoruz. Bunun için kalitemiz ve müşterilerimizin memnuniyetleri ticari karımızdan çok daha önemlidir.

Yakuplu Koltuk Yıkama Firması olarak hizmet verdiğimiz semtlerin listesi

 • Beylikdüzü Koltuk Yıkama
 • Barış Koltuk Yıkama
 • Büyükşehir Koltuk Yıkama
 • Gürpınar Koltuk Yıkama
 • Yakuplu Koltuk Yıkama

İsimlerini belirtmiş olduğumuz  semtler öncelikli olarak çevre ilçelerde de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.  Yakuplu Koltuk Yıkama olarak hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama dışında bir çok seçenek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bir çok talebine cevap vermek bizler için önemli bir başarıdır. Ayrıca belirtmek gerekirse vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde memnuniyet garantimiz sizlere sağlanmaktadır.

Yakuplu Koltuk Yıkama Diğer Hizmet Dallarımız

 • Yerinde Çekyat Yıkama
 • Yerinde Sandalye Yıkama
 • Battaniye Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Yatak Yıkama ( Tekli veya Çiftli )
 • Halı Yıkama ( Fabrikada )
 • Yerinde Halıfrex Yıkama
 • Yorgan Yıkama ( Fabrikada )

Yakuplu koltuk yıkama olarak hizmetlerimizin çeşitlerini artırmaya çalışmaktayız. Her yeni hizmetimizde bünyemize o hizmetin ehli kişileri dahil etmekteyiz ve son gelişmelere göre hizmet içi eğitimlerini vermekteyiz.

Koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizleri 7/24 istediğiniz saat de araya bili bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için bizler her zaman müşteri destek hattını aktif tutmaktayız.

]]>
Yakuplu Yatak Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/yakuplu-yatak-yikama.htmlYakuplu yatak yıkama firması Çağlar Halı Yıkama Yakuplu olarak, Beylikdüzü Yakuplu yatak yıkama firması. ...

Yakuplu Yatak Yıkama

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Günümüzün yarısını uyuyarak, yatağımızda geçiririz.Bu zaman zarfında vücudumuzun biyolojik özelliği olarak deri ve bazen de kıllarımız yatağa dökülür.Ve tabi ki bir diğer biyolojik özelliğimiz de vücudumuzun sürekli terlemesidir.Bu da yatakta nem oluşmasını sağlar.Peki tüm bu olanlar yatakta ne gibi durum oluşturur?

Hepimizin doğru bildiği bir yanlış var! Peki nedir bu? yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Ve bunu vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz.Ancak bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgi.sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.

Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.

Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Yatak Yıkama Aşamaları

1. Islatma
Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

2. Leke Çalışması
Bu aşama en önemli aşamadır.Yatak kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayıncaya kadar leke cinsine uygun (kan, çiş, boya v.b.) leke çıkarıcılar püskürtülür ve fırçalanır.Bu sayede yataklarınızdaki kirler kumaştan temizlenmiş olur.

3. Vakumlama
Bu Aşama da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin haznesine çekeriz.Bu sayede yatağınız kirlerden arınmış olur ve bu sistem yatak temizleninceye kadar devam eder.Yatağınızın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki aparatın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi halen sarı, siyah veya kahverengi ise hala kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Vakumlama işlemi bittikten sonra yatağınız artık hem dış yüzeyi hem de içi tamamen temizlenmiş ve bakteri, mayt ve mikroplardan arınmış olur.Biraz nemli kalan yatağınız hava şartlarına ve odanın havalandırma duruma göre olduğu yerde 6-12 saat sonra tamamen kurumuş olur.

Artık yatağınızda rahat ve huzur içinde hem siz hem de sevdikleriniz uyuyabilir.

Yakuplu yatak yıkama firması olarak son hizmetimiz olan yatak yıkama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Firma olarak evlerinizdeki temizliği tamamen üstlenmek amacı ile yatak yıkama hizmetini sunuyoruz. Evlerinizdeki diğer yaşam alanlarınızın temizliği gibi yataklarınızın temizliğini de bize emanet edebilirsiniz.

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir.

Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

]]>
Yakuplu Yorgan Yıkamahttps://www.caglarhaliyikama.com/yakuplu-yorgan-yikama.htmlYakuplu yorgan yıkama firması, Çağlar Halı Yıkama olarak, İstanbul Beylikdüzü Yakuplu`da yorgan yıkama hizmeti veriyoruz. ...

Yakuplu Yorgan Yıkama

Yakuplu Yorgan yıkama ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. 
Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Güvenilir bir firma bulmak ilk adım

Teslim ettiğimiz yorgan ve battaniyelerinizin temizliğinden ve hijyeninden (sağlık bilgisinden) emin olabildiğimiz bir yorgan ve battaniye firmasına emanet etmeliyiz onları.

Bütün gece vücudumuzla temas eden yorganlar temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) şartından ödün vermeyen bir firmaya teslim edilmeli.

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik ürünleri incelenmeli!

Teknolojik donanımı ve kullanılan temizlik üTeknoloji işimizi kolaylaştırmak için gün be gün büyümeye devam ediyor malum. Eskidendi öyle önce şiltesini sök, sonra yünleri leğenlere bas, ee bir de çık ayağınla bir güzel tepin. Sonra güneşe ser onları, ardından çırp. Tekrar diz bir güzel dik. Bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan da iyi bir firma ile aynı temizliği yakalamanız mümkün.

Hedef Halı Yıkama Tesisisleri bünyesinde bulunan Hedef Yorgan ve Battaniye Yıkama birimi, teknolojik donanımı, sağlık bakanlığı onaylı şampuanları ve konusunda uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir.ünleri incelenmeli!

Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama da yorgan ve battaniyeleriniz nasıl yıkanır.

 1. Çağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama birimine gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır.
 2. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesi toz alma makinamızda çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır.
 3. Yorgan ve battaniyelerinizdeki lekeler belirlenir.
 4. Leke durumuna göre leke çıkarıcı, şampuan ve deterjan tespiti yapılır.
 5. Sanayi tipi tamamen paslanmaz çelik yorgan ve battaniye yıkama makinemizde yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre belirlenen derece ve yıkama hızında yıkanır.
 6. Bol su ile durulanır. 1300 devir sıkma makinemizde sıkılır.
 7. Tamamen yalıtımlı kapalı klimalı kurutma odamızda 41 derecede 12 saate kurutulur.
 8. Kalite kontrol masamızdan geçen yorgan ve battaniyeleriniz paketlenerek sizlere servis edilir.
]]>